Программа Au-Pair 
 Work and Travel 
 Курсы за границей 
 в Киеве 
 ВУЗы 
 Контакт 
 Форум 

Молодёжные программы за границей Au-Pair и Work and Travel Представитель ассоциации IAPA


Вопросы и ответы
Au-Pair в США
Германия
Условия
Письма Au-pair
Семинары
Устав
Английский и Немецкий
Статьи
Общее
   
тел: (044) 500 0919

Статті

Мы в Google+

Листи Ані Суботовської


  Перший лист

  Німецькою мовою мені довелося розмовляти відразу ж після приїзду – вже біля дверей автобуса на мене чекав батько моєї нової сім‘ї – Міхаель. Він виявився дуже веселим та говірким товстуном: коли веде машину, він може на повороті двома руками розпочати показувати розмір своєї фірми чи діставати з заднього сидіння пачку чипсів, тому я вирішила бути подалі від гріха і скоріше пристебнула ремені безпеки. Додому ми відразу не поїхали, спочатку Міхаель вирішив показати мені Франкфурт. Ми більше години їздили по місту та розмовляли. Я навіть не очікувала, що так швидко зможу перейти на німецьку, адже тільки декілька днів перед тим я складала випускні іспити в Університеті, і одна з тем була якраз про Центральний європейський банк у Франкфурті. І ось я бачу цей банк своїми очима. Оце здорово!

  Хоча я досить втомилася після поїздки, але залишати місто мені зовсім не хотілося. Чесно кажучи, страшно було зустрічатися з дітьми, не знала, чи сподобаюся я їм, чи знайдемо ми спільну мову. Але коли ми приїхали додому, то виявилося, що всі страхи були даремні – як тільки я переступила поріг, діти відразу ж радісно підбігли до мене і стали розглядати подарунки. Дітей у мене було двоє: Ремі, хлопець семи років, та його сестра Вірджіні, яка була на два роки старше.

  Ремі виявився дуже схожим на мого молодшого брата Віталіка. Ті ж самі недоліки, але в гіпертрофованій формі: невгамовний, зовсім не полюбляє читати і увесь вільний час проводить біля телевізора. Ремі постійно намагається запхати ноги за голову і, що цікаво, йому це вдається. Взагалі чудово користується ногами – як мавпа. Робить ними абсолютно все, починаючи із вмикання телевізора та закінчуючи хапальними функціями. І при цьому він дуже добрий і веселий хлопчик. Іншими словами, Ремі мені сподобався, та і я йому відразу ж припала до душі - вже на третій день він заявив, що я – його найкраща Au-Pair. Адже до мене в сім‘ї вже встигли побувати Au-Pair з шести країн!

  Вірджіні виявилася набагато спокійнішою - коли Ремі спровокував бійку через наклейки з героями страшно популярного у Німеччині мультика Pokemon, Вірджіні не стала втягуватися в конфронтацію, а просто вдарила Ремі по голові і конфлікт був вичерпаний – Ремі пішов поплакати. Мені навіть здалося, що Ремі – це точна копія Міхаеля в дитинстві, а Вірджіні – Фредегонди. Як Ви вже здогадалися, Фредегонда – це «моя друга мама». Вона бельгійка і вже 15 років мешкає в Німеччині. Вільно володіє чотирма мовами – німецькою, англійською, французькою та фламандською. Та ще так розмовляє, що мені з моєю лінгвістичною освітою буває досить соромно.

  Спочатку я думала, що це тільки для мене ім‘я Фредегонди звучить підозріло, але коли я розповіла своїм німецьким знайомим про її ім‘я, то вони довго реготали, а коли прийшли до тями, запитали, чи то це тільки ім‘я таке, чи Фредегонда і виглядає як Фредегонда? Мені довелося викручуватися, і я відповіла, що вона виглядає «Фредегондиш». В німецькій мові таке закінчення означає «схожий на когось».

  З Фредегондою я встигла подружитися вже під час одного з перших сніданків – ми розмовляли про те, наскільки відмінні наші підходи до харчування. Я розповіла все, що змогла про смак та корисність овочів, кефіру, йогуртів та зелені. Адже харчуються німці не дуже корисною їжею – суцільні булочки з маслом, ковбаси, напівфабрикати. Доходить до смішного – щоденно наша сім‘я купує булочок на 6 євро (виходить біля 15 штук), з яких 5-7 просто викидається. Вчора я знайшла цілу коробку кам‘яних булочок – можливо, вони збираються використати їх у будівництві?

  У будинку якраз ремонт, будується нове крило з гаражем, бюро для Міхаеля і навіть з зимовим садом. За словами Міхаеля, перебудова скоро закінчиться, але в новій частині дому двері ще не поставили, а в старій частині нікому й на думку не спадає зачиняти вхідні двері під приводом того, що інакше кішка Ліза не зможе увійти. Так що, коли я на третьому поверсі пишу листа, а в домі більше нікого нема, мені, оскільки я не звикла, при кожному порусі хочеться спуститися вниз та перевірити, що саме зараз виносять – музичний центр чи телевізор.

  Як це не дивно, більше ніхто в сім‘ї через це не хвилюється, схоже, тут вже давно забули про квартирні крадіжки. Проблеми, які хвилюють німців, за нашими мірками, навіть маленьким проблемами назвати не можна – наприклад, розширювати чи не розширювати франкфуртський аеропорт, або як краще організувати роботу дитячих садків. Єдине, що ріднить наші газети з німецькими – це реклама. Тут її теж багато, але зроблена вона частіше за все з гумором. Наприклад, сьогодні побачила рекламу щотижневого журналу – спочатку фотографія Місяця та зірок, а потім фотографія Місяця, зірок та Землі. Підпис: «За сім днів багато що може трапитися». Тому писати спробую частіше, тим паче, що новин у мене кожного дня все більше і більше.

  Другий лист

  Сьогодні по дорозі на курси на мене ледь не наїхала древня бабуся на величезному Мерседесі. Вона відразу ж зупинилася і розпочала мене розпитувати, чи нічого вона мені не відтиснула. Хвилин десять переконувалася, що зі мною все гаразд і навіть підвезла мене потім до школи.

  Для мене це було дуже незвичайно: ну, чи можна собі уявити українську бабусю за кермом Мерседесу? Хоча, в цілому, різниці між нашими країнами не так вже й багато. Якщо абстрагуватися від того, що всі розмовляють німецькою мовою, можна уявити, що знаходишся вдома. Ну, хіба що тут трішечки чистіше і люди на землі сидять. Хоча у нас теж, коли вип‘ють, можуть і посидіти та навіть полежати на травичці. Спочатку мене дуже дивувало, як всі сміливо сідають на землю. Потім зрозуміла – вся справа в тому, що у них тут одягу в кожного просто неймовірна кількість. Коштує вона стільки ж як і у нас, але отримують вони біля 3000 євро на місяць кожний. У нас, наприклад, весь будинок завалений одягом, а будинок у нас не маленький. Єдине, що моя Gastmutter Фредегонда робить у домі – це прасує одяг. Готують їжу тут чоловіки значно частіше, ніж у нас. В Україні чоловік, який готує їжу – виняток, тут – правило. Хоча готувати тут значно легше. Є напівфабрикати практично усіх продуктів. Варка супу полягає в засипанні вмісту пакетика в каструлю та помішуванні протягом 5 хвилин. Дуже полегшують життя посудомийні машини, які у нас майже не зустрічаються. Тут вони стоять в кожному домі, й звичайний німець не здатний уявити собі життя без них (точно так само, як звичайний українець не здатний уявити собі життя з ними). Увесь брудний посуд, каструлі, кухонні ганчірки звалюються туди протягом дня, а увечері чи вранці машина вмикається на одну годину, і в результаті все ідеально чисте, ідеально сухе, приємно пахне та блищить. Ручним миттям такого результату досягти неможливо.

  В їжі теж присутні деякі відмінності. Навіть страшно подумати, скільки свиней в Німеччині з'їдають щороку. Порції м‘яса просто величезні. Пива випивається тут також величезна кількість. Купують його не пляшками, а ящиками. Якщо у нас, зайшовши до магазину та сказавши «два пива», ти отримаєш дві пляшки, то в місцевому німецькому супермаркеті – два ящики. Коли я їхала сюди, то думала, що буду сумувати за чорним хлібом. Принаймні, не один раз зустрічала такі спогади у письменників, які давно мешкали за кордоном. Приїхавши сюди, я зовсім не можу зрозуміти, невже дійсно хтось сумує за нашим хлібом чи це просто така форма ностальгії? Свіжий хліб тут є цілодобово. Сорти найрізноманітніші, хоча такого як у нас чорного дійсно нема. Проте є безліч видів житнього, з висівками, з насінням, з сезамом, сірого, білого, з маком, з марципаном, з шоколадом тощо. Поняття вечірній хліб (мається на увазі хліб, зроблений вчора увечері) в Німеччині просто нема. Увесь нерозпроданий за день хліб (виготовлений не тільки вранці, але й вдень) увечері продають вдвічі дешевше. Наступного дня весь хліб новий. Мабуть, це не дуже економно, хоча я думаю, що вони дуже точно вгадують необхідну кількість хліба на день, адже інакше не витримаєш конкуренцію, а конкуренція тут сувора. Навіть у нашому містечку, де нема ні школи, ні супермаркету, а пошта й ощадна каса працюють по дві години на день, є дві спеціалізовані пекарні та два магазинчики, які теж торгують хлібом. Добре, з темою їжі пора закінчувати, хоча вона, мабуть, є головною відмінністю нас від німців.

  Але, можливо, головною відмінністю є рівень життя, коли середній німецькій сім‘ї на автомобіль потрібно складати стільки ж часу, скільки середній українській на телевізор.

  А, можливо, головна відмінність полягає в проблемі «батьків та дітей»? Принаймні, мені загадку місцевого виховного процесу поки зрозуміти не вдалося. Цей процес у більшості сімей просто відсутній. Діти роблять те, що хочуть, а хочуть вони багато чого. Але навіть у тих сім‘ях, де батьки начебто дітей виховують, як наприклад у моїй сім‘ї, результат виявляється таким самим. І це при тому, що більшість батьків приємні люди. Як з таких невихованих дітей виростають такі виховані батьки - абсолютно не зрозуміло. Чи попередні покоління ростили по-іншому? Хоча освіченість дорослих теж досить цікава – Міхаель, наприклад, декілька разів мене сильно здивував, відповідаючи на запитання дітей. Наприклад, Ремі запитав, чому кішки й собаки одне одного не люблять. Не знаю, що б я відповіла на це запитання, а ось яку відповідь дав Міхаель: «Справа в тому, що вони просто не розуміють одне одного та по-різному проявляють свої почуття – якщо кішка, коли вона в гарному настрої, скалить зуби, то собака це сприймає, як погрозу, коли собака від задоволення притискає вуха, для кішки це теж виглядає погрозливо. Проте якщо кішка з собакою з дитинства ростуть разом, то конфліктів між ними нема – вони вивчають «іноземну мову» та розуміють одне одного». Це пояснення мене дуже здивувало, я ніколи не замислювалася над такими речами. А іншого разу, коли ми говорили про майбутнє України, він сказав, що вона за територією у 20 разів більша за Німеччину. No comments. З Росією він нас переплутати не міг – він добре знає, що таке Україна, та чим ми відрізняємося. Він навіть був у Росії. Цікаво, у скільки разів тоді Росія більша за Німеччину? Він що, ніколи карту не бачив? І також інші – людина може, наприклад, добре розбиратися в мистецтві, але зовсім нічого не знати про те, хто є президентом сусідньої Франції. Тобто є освіченість якась однобока.

  Поки писала про дитячі запитання, пригадала, що мене кожного разу дивує у стосунках батьків та дітей у моїй сім‘ї. Наприклад, Міхаель керує машиною та одночасно розмовляє по мобільному телефону. Вірджіні в цей час хоче щось у нього запитати. Каже: « Та-а-то». Він показує їй трубку, тобто «я зайнятий, почекай». Вона продовжує з інтервалом у декілька секунд голосно повторювати: « Та-а-а-то». Це може тривати декілька хвилин. Гамір стоїть страшний. Іноді до концерту приєднується і Ремі. Міхаель, наче нічого не сталося, продовжує однією рукою керувати, а іншою тримати мобілку, іноді повертається та дивиться на дітей (у такі моменти я, звичайно, намагаюся відразу пристебнути ремені безпеки) і після всього цього він кладе слухавку і каже: «Так, люба, що ти хотіла». Я б цю любу прибила. І це проходить не тільки з Міхаелєм. Як вони це витримують – не зрозуміло.

  Так, варто було трішечки замислитися, і відмінностей між нами та німцями відразу знайшлося б досить багато. У наступні вихідні я планую з‘їздити до Парижа – моє агентство якраз збирає групу, так що вже у наступному листі спробую порівняти німців та французів. Цікаво, що вийде.

  Третій лист

  Так, не дарма я вирішила активно провести вихідні! Подорож до Парижа вийшла просто чудова. Зібралася дуже гарна компанія – були дівчата з Англії, Голландії, Аргентини, Польщі, Камеруну, але найбільше Au-Pair було з колишніх радянських республік. Я відразу ж познайомилася з двома дівчатами з Латвії та з однією з Києва, і всю поїздку ми користувалися чудовою нагодою поговорити по-російськи. Автобус був двоповерховий, і нам пощастило зайняти чотири перших місця на другому поверсі. Так класно їздити по Європі, мабуть, нікому не вдавалося! Здавалося, що ми просто летимо над дорогою. Коли проїжджали під світлофорами, навіть хотілося пригнутися, щоб не зачепити їх головою. На краях дороги лежали якісь різнокольорові кубики, кульки, стояли яскраво пофарбовані стовпи та незрозумілі пірамідки. Водій пояснив нам, що всі ці фігури розставлені лише з однією метою: не дати водіям заснути! Виявляється, що на трасі між Франкфуртом та Парижем майже немає поворотів і вночі водіям нудно їхати, тому саме таким чином їх намагаються розвеселити. А нам і без всіляких іграшок спати не хотілося – не кожного дня до Парижа їздиш!

  Місто нас не розчарувало – такої краси я ніколи не бачила. Але про все по черзі. Зупинилися ми в двозірковому готелі на околиці міста, який виявився набагато кращим, ніж я очікувала – хороші ліжка, кабельне телебачення, душ, шведський стіл. Правда, провели ми там небагато часу. У суботу зранку ми поїхали до Версаля. Коли ми вийшли в парк, то здалося, що ми випадково потрапили в кіно. Здавалося, що десь поруч за кущами на нас чекають Анжеліка і Король. Нам сказали, що ми вибрали найкращий час для візиту – на всіх клумбах цвіли чудові квіти, а трава була просто смарагдовою!

  Потім був Нотр-Дам, де голуби лізли за їжею прямо до нас в кишені, культурний центр Помпіду, у якому труби опалення, гарячої та холодної води, ліфти і навіть каналізація були винесені на зовнішню сторону будинку. Звичайно ж, ми прогулялися Єлисейськими полями та нафотографувалися з даху Тріумфальної арки. Коли вже почало сутеніти, ми доїхали до Ейфелевої вежі. Знизу вона здалася не дуже великою, проте коли ми піднялися наверх, то зрозуміли, чому весь світ знає про цю споруду. Париж з величезної висоти було видно як на долоні! Ми просто прилипли до огорожі та заворожено дивилися на всі боки декілька годин. Нас не можна було змусити повернутися в ліфт. З вершини вежі я відзняла цілу плівку! Мабуть, Париж був побудований фірмою Kodak для підняття рівня продажу фотоплівок! Похвалитися такою кількістю визначних пам‘яток не може жодне місто.

  Але і це було ще не все. Вже зовсім пізно ввечері ми дісталися до Монпарнасу, де продавець квітів просто подарував мені маленьку троянду. І закінчився цей чудовий день біля Собору Всіх Святих. Всередину нас не впустили, тому що було вже дуже пізно, але й на сходинках нам було зовсім непогано – ще вдень ми запаслися досить дешевим французьким шампанським і ввечері вирішили віддати данину французькому виноробству. А коли дісталися до готелю, то відразу ж лягли спати, тому що ми домовилися наступного ранку не чекати, поки всі зберуться, а поїхати у новий район Парижа – Дефанс.

  Перше, що нас здивувало наступного ранку, це французьке метро. У Німеччині ми вже звикли, що при вході на станцію немає ніяких контролерів та ніяких пропускних автоматів – кожен купує чи не купує собі квиток, лише прислуховуючись до голосу своєї совісті. У Парижі все було по-іншому: на кожній станції стояли такі величезні загородження і така кількість контролерів, що вони могли б, мабуть, відбити штурм Бастилії. Відразу стало зрозуміло, що французький уряд не дуже розраховує на совість своїх громадян.

  Але коли ми доїхали до Дефансу, нам стало зрозуміло, що ми не дарма пожертвували ранковим сном. Здавалося, що з древнього східного палацу Собору Всіх Святих ми за одну ніч перенеслися у фантастичне майбутнє людства: тротуари, що рухаються, надзвичайна архітектура, величезні хмарочоси, оглядові майданчики. Дійсно, в Дефансі було на що подивитися! Не дивно, що ми запізнилися на зустріч нашої групи перед входом до Лувру. Довелося залишитися без екскурсовода, але, думаю, мало знайдеться на світі людей, яким знадобився би екскурсовод для того, щоб звернути увагу на Мону Лізу, Венеру Мілоську та статую богині перемоги Ніки.

  Назад ми вирушили, переповнені чудовими враженнями. Мало кому всього за два вихідних дні вдається побачити стільки нового та цікавого. А попереду у мене вже новий робочий тиждень – діти вперше підуть до школи, а я повинна вперше приступити до своїх головних обов‘язків – допомагати їм робити домашні завдання. Так що сумувати мені явно не доведеться.

  Четвертий лист

  Перший справжній робочий день у мене видався незвичайним. Добре, що батьки заздалегідь попередили, що діти вперше будуть лінуватися робити домашнє завдання.

  Лінуватися – це не те слово. На домашнє завдання у нас пішло більше трьох годин. Ремі впевнено вирішив, що німецька літера «n» пишеться з трьома рисочками, а «m» - з чотирма. Я намагалася цілу годину його переконати, але ніякі пояснення, приклади з книжок та з його власного зошита зовсім не допомагали.

  «Друкована літера m та рукописна – це зовсім різні речі, зараз ми почали писати не так, як раніше, моя мама сама не знає, як ці літери правильно пишуться…», - непробивна броня для будь-яких пояснень. Але нарешті я його переконала – ми зателефонували його шкільному другу, і він нам розповів, як пишуться ці літери, потім батько друга пояснив Ремі, як пишуться m і n, а потім батько друга про всяк випадок пояснив це ще й мені, вирішивши, що в глухій Україні ніколи не бачили англійських літер. Після всього цього Ремі сів та написав все необхідне за 10 хвилин. Я подумала, що все найгірше вже позаду, але виявилося, що, поки я з Ремі займалася правописом, Вірджіні тихо малювала в зошиті і абсолютно нічого не зробила зі свого домашнього завдання. Їй було задано віднімання. Тут і з'ясувалося, що віднімати вона не вміє. І це в третьому класі! На моє запитання, як їй вдалося дожити до таких років та так і не навчитися цієї справи, вона відповіла, що раніше в кінці кожних п‘яти прикладів були написані відповіді, і вона просто підбирала потрібну. Так що ще півтори години пішло на пояснення того, як потрібно віднімати. Закінчили уроки ми тільки до шостої години вечора і якраз прийшли з роботи батьки. Мабуть, вони були готові до найгіршого, тому що принесли мені купу різних йогуртів та фруктів. Але все одно цього дня мене вистачило лише на те, щоб добратися до ліжка та заснути. На щастя, період звикання дітей до школи не затягнувся – вже наступного тижня уроки ми стали робити набагато швидше і мій робочий день набув остаточного вигляду: встаю я разом з усіма о 7 годині ранку, Міхаель готує сніданок, і ми всі разом їмо та розмовляємо до піввосьмої. У цей час діти йдуть до шкільного автобуса, батьки їдуть на роботу. Після сніданку я прибираю зі столу та трошки прибираю у вітальні і на кухні. Вже з восьмої ранку я зазвичай вільна і можу спокійно вчити німецьку, поїхати на велосипеді до лісу чи просто залишитися вдома та дивитися телевізор. А тут є на що подивитися! Крім того, що я просто вдосконалюю свою німецьку, мені досить часто вдається переглянути цікаві передачі. Наприклад, тут є досить цікава гра такого змісту: людині дають якесь завдання та тиждень на підготовку. Через тиждень вона в прямому ефірі виконує це завдання. Одному учаснику дали завдання навчитися кататися на роликах та виконувати на них декілька трюків. Він майже виконав завдання, але трішечки не вистачило. Бідолаха ледь не заснув у прямому ефірі – весь тиждень він тільки те і робив, що вчив ці трюки. Іншому пощастило більше – він отримав завдання вивчити імена, прізвища, дати народження та вид спорту усіх медалістів минулої олімпіади – 119 чоловік. Потрібно зауважити, що за тиждень до іспиту з німецької мови я вивчила в 10 разів більше, але це між нами. Він впорався із завданням – жодної помилки. Потім, коли запитали, що було найбільш складним – він сказав, що російські прізвища - каже, ну як можна вивчити: Кат-я Сє-рє-брян-ська?

  Але повернемося до мого розкладу. Біля 12 години дня шкільний автобус привозить одного чи обох дітей, і я готую обід. Харчуватися діти полюбляють лише обмеженим колом продуктів. Як правило, це локшина, салямі, масло, молоко, булочки, смажені млинці з картопляного пюре та розморожену піцу. Інші продукти вони майже не їдять. Рибу вся сім‘я не їсть – купують її лише для мене. Фруктів не їдять, м‘ясо раніше їли, а зараз чомусь перестали. Від домашнього сиру, йогуртів та інших молочних продуктів їх взагалі нудить. Як їм вдається так жити, не знаю. Проте мене кожного разу запитують, що мені купити. Зазвичай прошу фрукти та овочі, так Міхаель завжди приносить томати, яблука і банани, на цьому для нього поняття «фрукти та овочі» закінчуються. Ну, і за те дякую, крім мене це знову ж таки ніхто не їсть.

  Вчора сказала Фредегонді, що раніше діти хоча б м‘ясо вживали, а зараз перейшли тільки на локшину, але вона сказала, щоб я не турбувалася – вони й так їдять достатньо. Так, їдять вони навіть більше, ніж достатньо, питання полягає в тому, що вони вживають. Але більше на цю тему я розмовляти не буду, я й так харчуюся краще, ніж вдома, а локшина для дітей мене досить влаштовує – готувати 5 хвилин, а уроки після цього вони роблять набагато охочіше. Після уроків ми звичайно йдемо гуляти. Можемо піти на спортмайданчик грати у футбол чи волейбол, а іноді їздимо на велосипедах до міста чи робимо вилазки у найближчий ліс. Все зазвичай проходить досить весело та цікаво. Проблеми виникають тільки тоді, коли Вірджіні дістає Ремі. Виглядає це кумедно - вона його називає його негарними словами чи штовхає (використовуючи свою двохлітню перевагу у віці та трьохразову перевагу у вазі), а він її попереджає: «Я зараз розізлюсь, ти мене злиш». Коли він дійсно розізлиться, виникає спроба бійки, швидкий удар по голові та відхід поплакати. Зупинити цей процес неможливо – дітей тягне одне до одного як магнітом.

  Проте після прогулянки діти стають зовсім спокійними, ми вечеряємо, потім приходять батьки, чимось займають дітей чи дозволяють їм дивитися телевізор.

  Вечорами я часто залишаюся із сім‘єю біля телевізора або вчу німецьку в своїй кімнаті. Два рази на тиждень я катаюся на велосипеді до сусіднього містечка на шейпінг. Ну, і зовсім ввечері читаю книги з місцевої бібліотеки. Починала з англійських, зараз поступово переходжу на німецькі. Так що час проходить не нудно. А на вихідних у нас тут зовсім весело, але про це вже у наступному листі.


Програма Au-Pair у США


  Програма Au Pair існує в Європі з 1969 року і, хоча Україна бере участь у ній всього декілька років, багато молодих українців вже встигли з'їздити за цією програмою до Німеччини, Австрії, Франції та інших країн Західної Європи. А недавно і США відкрили свої двері української молоді. Тепер у нас з'явилася нова можливість удосконалити знання англійської мови, познайомитися з новим, незвичайним способом життя, побачити на власні очі те, про що ми знали тільки з екранів телевізорів. Учасниками програми є молоді люди віком від 18 до 26 років, які володіють англійською мовою на розмовному рівні. Оскільки система громадського транспорту в Америці не розвинена, а сім'ї, як правило, живуть в передмістях великих міст, то наявність водійських прав також є обов'язковою вимогою до кандидатів.

  У цій програмі виграють обидві сторони: сім'ї дістають можливість познайомитися з іншою культурою та отримати деяку допомогу, а самі Au-Pair можуть вдосконалити мову, дізнатися традиції і звичаї країни зсередини.

  Протягом року учасники програми живуть в американській сім'ї, виконуючи обов'язки старшої сестри або брата. Вони допомагають у нагляді за дітьми і в легкій хатній роботі. Сім'я ж, у свою чергу, виплачує Au-Pair кишенькові гроші розміром $ 600 на місяць, забезпечує медичне страхування та авіапереліт до США. Окрім цього, обов'язковою частиною програми є навчання у мовних коледжах, яке також оплачується сім'єю. Також Вам надається місяць вільного часу для подорожей по всій Америці.

  Сім'ї підбираються у США дуже ретельно. Завжди враховуються звички і захоплення сім'ї та учасника програми. Робиться все можливе, щоб виправдати очікування обох сторін. Сім'я знайомиться з анкетою кандидата, дізнається всю інформацію про нього, також і кандидат отримує від агентства всі необхідні відомості про сім'ю.

  Зазвичай молодь використовує свій вільний час для знайомства з новою країною і з американським способом життя. А якщо Вам вдасться заповнити свій вільний час так, щоб його практично не було, то тугу за домом Ви навіть не помітите, і користь від 12-місячного перебування у США буде максимальною.

  Таким чином, учасник програми має можливість побувати в найкрасивіших місцях Америки та побачити її визначні пам'ятки, проникнути в життя країни, результатом чого будуть незабутні враження, які залишаться з Вами на довгі-довгі роки. Реєструватися для участі у програмі Ви можете в Агентстві Au-Pair. Вартість послуг з цієї програми складає 600 доларів США у гривнях, з яких 400 доларів повертаються Вам через рік успішної участі у програмі.


Хочеш сонця замість лампи, хочеш за віконцем Альпи? (Au-Pair)


  Ні, це не рок-концерт Земфіри і не реклама італійських електроприладів. Це реальна можливість для молоді прожити рік у Німеччині, Франції, Австрії чи Норвегії, досконало оволодіти іноземною мовою, вступити до ВНЗ чи залишитися працювати у представництві іноземної компанії, не кажучи вже про те, що на вихідних або під час своєї відпустки Ви можете без спеціальних віз відвідати багато європейських країн, порівняти культури різних народів та знайти море друзів.

  Одним словом, шкодувати про цю поїздку Ви в будь-якому випадку не будете! Кому з нас не цікаво, яку зарплатню отримають німці, що їдять французи на вечерю, окрім жаб’ячих лапок, скільки сортів сиру виготовляють в Голландії, яка висота Ейфелевої вежі в Парижі, що таке бельгійське фруктове пиво і чому в Амстердамі всі будинки нахилені в різні боки! Якщо Ви хочете отримати відповіді на ці та багато інших запитань, побачити світ та при цьому досконало оволодіти іноземними мовами, то у нас є для Вас тільки одна порада: тел. (044) 501-1267 ;)

  Всі співробітники агентства Au-Pair самі були за кордоном за цією програмою. Кому, як не їм, знати відповіді на всі запитання, які Вас цікавлять, і хто, як не вони, зможе краще підготувати Вас до перебування за кордоном. Саме на ретельній підготовці учасників програми робить акцент агентство Au-Pair. Для Вас проводять десять великих семінарів, на яких Ви будете повністю підготовані до всіх аспектів перебування за кордоном. З-поміж іншого Ви дізнаєтеся про те, як легше вступити до німецького університету, а також про те, як за дуже невеликі гроші здійснити подорож Європою.

  У Німеччині, наприклад, людям, які мають гарні знання німецької мови, надається чудова можливість вступити до університету, тим паче, що вища освіта в Німеччині безкоштовна. А після одного чи двох років, проведених у Норвегії, Ви цілком можете залишитися працювати в серйозній міжнародній компанії.

  І, нарешті, варто відзначити демократичність нашої цінової політики. Наприклад, за індивідуальний підбір сім‘ї в Німеччині, кваліфіковану допомогу з оформлення документів та 5 підготовчих семінарів Ви платите 50 євро в українських гривнях при підписанні контракту та доплачуєте 30 євро в гривнях після того, як сім‘я буде підібрана.

  Для тих, хто бажає отримати базові знання німецької мови, при нашому агентстві організовані спеціальні курси: 2 заняття на тиждень по 2 години для учасників нашої програми коштують всього 140 гривень на місяць.


Світ без меж (Au-Pair)


  З кожним роком громадянам України стає все складніше отримати візу в європейські країни. Скоро шенгенські візи знову подорожчають, а процедура їх видачі ще більше ускладниться. Найважче, як завжди, доведеться молоді, адже отримати візу вперше значно складніше, ніж запрошувати другий чи третій дозвіл на в‘їзд до країн Шенгенської зони. Посольства багатьох європейських країн в Росії вже вимагають довідку з податкової інспекції про щомісячну зарплатню як мінімум 340 доларів на місяць.

  Не варто й казати, що рівень зарплати в Україні скоро може стати нездоланною перешкодою для виїзду наших громадян за кордон. Але ж подорожувати хочеться зараз, а не через 10 років, коли заробиш багато грошей. Проте вихід є, і багато хто про нього знає – це молодіжна програма Au-Pair в Європі.

  Справа в тому, що за кожного учасника програми ручається українське агентство і сім‘я з Німеччини, Франції чи іншої європейської країни. Саме через це відмови у візах Au-Pair дуже рідкісні. Часто програма Au-Pair – це єдиний шанс для небагатої української дівчини чи юнака цілий рік прожити в одній з Європейських країн та досхочу поподорожувати.

  Зрозуміло, що програма має свої обмеження, і брати участь у ній можуть лише ті, кому близькі її цілі і хто відповідає головним вимогам. Часто доводиться чути думку про те, що Au-Pair – це жіноча програма. Дійсно, сім‘ї набагато активніше приймають дівчат, тому що вважається, що вони значно легше знаходять спільну мову з дітьми. Однак для юнаків з медичною чи педагогічною освітою також є можливість брати участь у програмі.

  Важливим обмеженням є вік від 17 з половиною до 25 років і вимога володіти німецькою або французькою мовою на базовому розмовному рівні (зі знаннями англійської приймають лише в США та в країни Скандинавії). Через те, що більшість учасників програми Au-Pair їдуть до Німеччини, то навіть для тих, хто вивчав у школі другу мову, можна запропонувати інтенсивні курси німецької мови, де за 2-3 місяці можна набрати необхідний рівень знань.

  Сьогодні ми зупинимося лише на унікальній можливості для подорожей, яку надає Вам місяць відпустки в Німеччині.

  Як Ви, мабуть, знаєте, майже всі європейські країни вже давно ввели між собою режим безвізового в‘їзду, і віза однієї країни автоматично дає право відвідати решту країн Шенгенського союзу. Майже всі Au-Pair намагаються об‘їхати якомога більше країн та побачити за рік перебування за кордоном все найцікавіше. А для багатьох подорожі – це взагалі головна мета їх участі у програмі.

  Лише декілька українських агентств знайомлять майбутніх Au-Pair з усіма можливостями для подорожей, які надає програма, а шкода, адже можливості просто безмежні!

  Почнемо хоча б з мандрівок Німеччиною: зазвичай новачки прощаються зі своїми мріями про подорожі відразу ж після оглядового знайомства з цінами на звичайні квитки в Німеччині. Хто ж захоче віддати місячну зарплатню за один залізничний квиток до найближчого міста? Але якщо придивитися уважніше, то виявляєш просто дивовижну пропозицію від німецької залізниці – Wochenendeticket. Це квиток вихідного дня, який дозволяє групі з п‘яти осіб увесь день їздити в будь-якому напрямку на будь-яких регіональних поїздах. А коштує він, увага, всього 28 євро! Розділіть на п‘ять осіб і вийде, що, наприклад, з Франкфурта до Берліна можна доїхати всього за 30 гривень! І це при місячній оплаті біля 1500 гривень, які не потрібно витрачати ні на їжу, ні на житло. Сказати, що це доступно кожному, – значить не сказати нічого.

  Відразу може виникнути запитання, як знайти ще чотири особи, які хотіли б поїхати з Вами? У цьому Вам на допомогу знову повинно прийти професійне агентство. Там на мовних курсах і на підготовчих семінарах Ви зможете знайти багато друзів, які разом з Вами будуть раді відвідати найкрасивіші міста Німеччини і Європи.

  А після Вашого прибуття в сім‘ю Вам надішлють перелік Au-Pair з різних країн, які живуть у Німеччині поряд з Вами. І в гарного агентства у цьому списку не 10, а 300 – 400 Au-Pair, яким можна зателефонувати, які зателефонують Вам і запропонують здійснити подорож або просто провести вільний час разом.

  Як бачите, відвідати всі найкращі міста Німеччини Ви можете майже безкоштовно. А як щодо інших країн? Як виявилося, можна дозволити собі і це. Наприклад, Люксембург – його навіть і закордоном не назвеш – туди їхати всього 2 години, і дорога в обидва кінці коштує всього 20 євро. Те ж саме і французький Страсбург – навіть і не помічаєш, як опиняєшся в іншій країні. Або Бельгія: Брюссель, Антверпен, Брюгге – чудові й красиві маленькі міста, куди просто гріх не з‘їздити.

  Якщо ж говорити про поїздки на великі відстані, то тут знову на допомогу прийде агентство: хто ще організує поїздку в Париж на три дні всього за 80 євро? З дорогою в обидва кінці, готелем і екскурсіями по місту! Так приємно писати додому: «… на вихідних з‘їздила в Париж». Батьки довго не можуть зрозуміти: правда це чи донька просто пожартувала.

  За ті ж гроші агентство пропонує поїздку в Голландію. І всього за декілька годин автобус з інтернаціональною командою Au-Pair доїжджає до Амстердама, який, як несподівано дізнаються всі щойно прибулі, побудований на воді, так само, як італійська Венеція.

  Після поїздки залишаються не тільки чудові спогади, але й безліч нових друзів, з якими можна потім штурмувати інші міста й країни. Хоча йти на такий штурм рекомендується, тільки відвідавши відповідний семінар ще в Києві та отримавши роздруківку з порадами й необхідною інформацією про наступні подорожі.

  Звичайно, в такі поїздки краще вирушати перевіреними групами з декількох осіб, попередньо ретельно продумавши маршрут. Від того, наскільки правильно Ви все розрахуєте, залежить як вартість поїздки, так і важливий факт прибуття в місто зранку, а не увечері, тому що темрява серйозно завадить огляду визначних пам‘яток.

  Які поїздки можна порадити і як при цьому не збанкрутувати? Можна піти стандартним шляхом: їхати автобусом. Це, звичайно, не найприємніший вид транспорту, проте коштує недорого і їздить ночами. Порадити можна, в першу чергу, Deutsche Touring – тільки ці автобуси дійсно їздять за розкладом. Наприклад, виїхавши з Франкфурта о 19-00, в іспанську Барселону автобус прибуває вже об 11-00. Адже проїхати за цей час Ви встигаєте пів-Європи! Квиток за цим маршрутом в обидва кінці коштує 115 євро, а на дні поїздки Вам допоможуть забронювати недорогий готель чи Jugendherberge – спеціальний молодіжний готель, мережа яких є у всьому світі. Вартість дня проживання зі сніданком в них звичайно не перевищує 15-20 євро, так що навіть до Іспанії можна добратися за цілком припустимою сумою.

  Також варто уважно слідкувати за сезонними знижками і спеціальними пропозиціями. Наприклад, у Лондон іноді можна злітати всього за 85 євро. Правда, для цього потрібна буде віза, але отримати її в Німеччині зовсім неважко. На нічних поїздах всього за 8–10 годин можна потрапити до ранку суботи в Прагу чи Відень, а вже до вечора у понеділок повернутися назад у сім‘ю, в якій Ви перебуваєте як Au-Pair.

  Якщо ж Ви вирішите витратити тиждень своєї відпустки на знайомство з Італією, то на допомогу прийде спеціальний залізничний квиток Eurodomino, який дає можливість протягом 3-8 днів мандрувати будь-якими поїздами у вибраній Вами країні безкоштовно. Відомий нам рекорд з використання цього квитка був встановлений одним з наших Au-Pair: вісім італійських міст були відвідані за сім днів, а вся поїздка, включаючи проживання та харчування, обійшлася в 400 євро. З України за таку суму можна тільки долетіти до Рима, а тут – вся країна! Звичайно, часто так поїздити не вдасться, але один раз на рік зробити собі такий подарунок можна.

  Іншими словами, можливості для подорожей, які надає програма Au-Pair, просто безмежні. Головне – запастися корисною інформацією та вибрати собі цікаву мету.

Освіта в Німеччині за програмою Au-Pair


  Багато студентів закінчать цього року університети та з'ясують, що українська вища освіта не дає їм можливості претендувати на високооплачувану роботу. Можливо, хтось зрозуміє це раніше, на другому чи третьому курсі ВНЗ. Вже тоді студенти починають замислюватися над тим, як зробити своє резюме більш привабливим для роботодавців, як виділитися серед інших кандидатів.

  Що б Ви сказали з приводу такого рядка у своєму резюме: «2003-04. Стажування на мовних курсах в м. Франкфурт-на-Майні, Німеччина», або навіть «2003-06. Друга вища освіта в Кельнському Університеті. Спеціальність – Міжнародна економіка, досконале володіння німецькою та англійською мовами»? Жоден роботодавець не залишиться байдужим, прочитавши це. Думаєте, досягти цього неможливо? Думаєте, це коштує надто дорого? А як щодо програми Au-Pair?

  Вартість участі в програмі дуже помірна: Агентство Au-Pair пропонує програму в Німеччині всього за 80 євро.

  Протягом року перебування всі учасники обов‘язково проходять декілька курсів у німецькій Volkshochschule. Це можуть бути звичайні курси по 3 години на тиждень, а можуть бути й інтенсивні – до 40 годин на тиждень. У будь-якому випадку сім‘я, яка прийматиме Вас, буде вітати Ваше бажання покращити свої знання німецької мови. Ви обов‘язково отримаєте проїзний до курсів та достатньо вільного часу для їх відвідування. Дуже часто сім‘ї також оплачують вартість курсів, тим паче, що ціни для Au-Pair установлені спеціальні – від 75 євро за семестр. Після закінчення курсів можна скласти іспит з німецької мови, який дає право на вступ до німецького університету і безкоштовне навчання, яке в Німеччині доступне всім: як громадянам країни, так і іноземцям.

Гарантії безпеки за програмою Au-Pair


  З кожним роком все більше людей дізнаються про програму Au-Pair. Хтось бачив передачу по телевізору, хтось прочитав статтю в газеті, а у деяких знайомі вже їздили за цією програмою до Німеччини, Франції чи іншої країни і встигли поділитися своїми враженнями від мандрівок.

  Ні для кого вже не секрет, що Au-Pair – це чудовий шанс для молоді провести рік в європейській чи американській сім‘ї, покращити знання мови, поподорожувати і навіть вступити до університету.

  Однак через те, що більшість учасників програми дівчата, для багатьох з них серйозною перешкодою є природна боязнь нової країни, можливих проблем. Саме тому ми вирішили більш детально зупинитися на гарантіях безпеки за цією програмою.

  Для початку хотілося б згадати про те, що Au-Pair – це офіційна міжнародна програма, яка діє у всьому світі з 1969 року. Саме тоді у французькому місті Страсбурзі була укладена міжнародна угода, в якій були визначені статут і правила програми.

  Посольства кожної країни видають спеціальні візи за програмою Au-Pair для того, щоб молоді люди стажувалися на законних підставах.

  У всіх країнах учасники програми користуються всіма правами та обов‘язками громадян країни і знаходяться під захистом уряду. Не варто навіть говорити про те, що в країнах західної Європи соціальний захист – це зовсім не така абстракція, як в Україні.

  Але це ще далеко не все: спеціально для програми був створений інститут Агентств Au-Pair. У кожній країні, яка бере участь у програмі, є одне чи декілька агентств, які служать гарантом дотримання прав учасників. Всі агентства відрізняються один від одного, але головні критерії професійності залишаються незмінними: по-перше, агентство повинно готувати майбутніх Au-Pair та сім‘ї, які їх прийматимуть, до тривалого спільного проживання, пояснювати відмінності між культурами, запобігати можливим проблемам. Саме тому Українське Агентство Au-Pair проводить курс семінарів, які відвідують всі учасники програми.

  Другий пункт, на який потрібно звернути увагу при виборі агентства, - невисока вартість. Через те, що мета програми Au-Pair – вивчення мови і культури, її вартість повинна бути доступна всім. Наприклад, вартість програми Au-Pair в Німеччині складає всього 140 євро.


Програма LEAPS у Норвегії


  Сьогодні ми б хотіли познайомити Вас з новою і поки що не дуже відомою у нас програмою LEAPS (Language Education by AuPair Stays) у Норвегії. Як випливає з назви, ця програма трошки нагадує Au-Pair, Але, на відміну від неї, вона передбачає значно більш тривале перебування в країні – від трьох років і більше. Програма LEAPS призначена для дівчат віком від 21 до 29 років, які закінчили як мінімум чотири курси в українському ВНЗ та вільно володіють англійською мовою. Відразу ж потрібно сказати, що вартість програми складає всього 300 євро, і так само, як і в інших програмах Агентства Au-Pair, усі клієнти, які пройшли попередню співбесіду, отримують гарантію участі.

  На першому етапі учасники живуть в норвезьких сім‘ях як AuPair, допомагають у вихованні дітей та вивчають мову країни. Для навчання створюються всі умови: крім інтенсивних мовних курсів, кожна студентка обов‘язково відвідує різноманітні гуртки та секції, де може здружитися з місцевою молоддю та швидше вивчити мову.

  Мета цього етапу - стати спеціалістом зі знанням трьох мов, які потрібні в норвезьких компаніях, – англійської, норвезької та російської. Залежно від швидкості навчання, цей період займає від одного до двох років.

  Після складання мовного іспиту Агентство в Норвегії визначає професійний рівень кандидата. Якщо освітній рівень виявляється недостатнім, Агентство надає безвідсотковий кредит для отримання освіти в університеті. Це може бути як повноцінна вища освіта, так і декілька курсів чи магістратура: у кожному випадку рішення приймається індивідуально. На цьому етапі заміжні студентки отримують право забрати чоловіка до Норвегії. Під час навчання студенти продовжують жити в сім‘ях як mini Au-Pair, надаючи їм невелику допомогу і не оплачуючи своє проживання та харчування. Коли рівень спеціаліста відповідає вимогам серйозних роботодавців, норвезьке Агентство працевлаштовує кандидатів у скандинавські міжнародні компанії.

  Як бачите, програма LEAPS відкриває перед учасниками широкі перспективи. Залишається тільки звернути увагу на те, що прийом готових документів учасників проводиться до 1 березня, тому всім охочим не варто гаяти часу.

Вчитися, вчитися і ще раз вчитися … у Німеччині


  Усім вже давно відомо, що вільно розмовною мовою можна оволодіти тільки в мовному середовищі, тому, якщо Вам через професійні інтереси, необхідність виїзду до Німеччини на ПМП чи через бажання вступити до німецького ВНЗ необхідно навчитися розмовляти та розуміти живу німецьку мову, то без мовних курсів у самій Німеччині Вам не обійтись. Якими гарними не були би підручники й викладачі, якщо біля Вас не будуть постійно розмовляти німецькою мовою, оволодіти мовою необхідною мірою Вам не вдасться. Ви просто не зможете нею мислити, а це головна умова для того, щоб почати говорити іноземною мовою.

  А для тих, хто збирається отримати вищу освіту в університетах Німеччини, мовні курси будуть просто необхідні. Сьогодні Німеччина стає країною, університети та інші навчальні заклади якої іноземні студенти все частіше обирають для продовження освіти.

  Головним принципом системи освіти в Німеччині вважається "академічна свобода", тобто до німецького університету може вступити будь-який охочий, якщо він відповідає усім вимогам допуску.

  Навчання в державних університетах безкоштовне, і громадяни України мають право вступати до них нарівні з німецькими студентами. Вимогою є як мінімум один закінчений курс освіти в українському ВНЗ, а також гарні знання німецької мови.

  Наше агентство пропонує навчання в мовних коледжах Німеччини, які працюють безпосередньо при найбільш престижних ВНЗ: у Франкфурті-на-Майні (Johann Wolfgang Goethe-Universitat та Universitat von Heidelberg) і Фрайбурзі (Universitat von Freiburg).

  У мовних коледжах українські студенти вивчають мову по 16-20 годин на тиждень, а також виконують домашні завдання – тільки так можна бути впевненим у тому, що отриманих знань буде достатньо для вступу.

  Незважаючи на близькість до настільки престижних закладів, мовні курси коштують відносно недорого. Трьохмісячний курс навчання буде коштувати від 680 до 1020 євро. Пропонуються також спеціальні літні курси.

Німецька у Фрайбурзі


  Все ближче пора літніх канікул. Студенти, школярі та їх батьки все частіше замислюються над тим, як провести цей час з користю і при цьому отримати задоволення від відпустки. Найбільш популярною програмою Агентства Au-Pair на цей період стає вивчення німецької мови в Німеччині. Переваг у цій програмі дуже багато: вже за один місяць учасники швидко покращують свої знання мови, встигають поподорожувати та придивитися до німецького стилю життя, отримати диплом про відвідування мовної школи чи навіть скласти вступні іспити в університеті.

  Клієнти Агентства Au-Pair не мають проблем з отриманням студентської візи, тому що наш багаторічний досвід роботи дозволяє ідеально оформити всі необхідні документи. Поїхати вчити мову може навіть людина, яка ще ніколи не відкривала підручник: влітку майже щотижня стартують курси для початківців. Найбільшою перевагою літньої програми можна назвати можливість складання всесвітньо визнаного іспиту з німецької мови. Крім привабливого рядка в резюме, такий іспит відкриє перед Вами шлях до навчання в університеті. Як Ви вже знаєте, німецька вища освіта не тільки вважається однією з найкращих у Європі, але й є безкоштовною для всіх: як для громадян країни, так і для іноземців. Агентство Au-Pair пропонує на вибір декілька мовних шкіл, але найбільше ми можемо порекомендувати ту, що розташована в самому центрі одного з найкрасивіших міст Німеччині – Фрайбурга. Місто знаходиться в екологічно чистому регіоні Шварцвальд, неподалік від озера Бодензее, на перехресті кордонів Німеччини, Франції та Швейцарії, що дозволяє не тільки навчатися, але й чудово відпочивати та подорожувати. Мовну школу Фрайбурга вирізняє також дуже висока якість викладання. Достатньо тільки сказати, що школа акредитована для прийому всіх можливих іспитів: DSH, ZdaF, kleines & grosses Sprachdiplom, ZMP та ZOP.

  Залишається тільки зазначити, що Ви будете навчатися всього за п‘ять хвилин від одного з найкращих та найстаріших університетів Німеччини – Albert Ludwig Universitaet Freiburg (заснований у 1457 році). Університет визнає іспити, складені у Фрайбурзі, як вступні, а посвідчення студента, яке Ви отримаєте після приїзду, дозволить Вам користуватися університетською бібліотекою.

  Іншими словами, ласкаво просимо до Фрайбурга! Ми Вам у цьому допоможемо.


Мальта – безмежні можливості


  Немає подібного куточку на Землі, де б на такому малому просторі було зосереджено стільки унікальних культурних пам‘яток історії людства. Кожного року сюди приїжджає більше мільйона туристів. Мальта приваблює своїм теплим кліматом, прозоро-блакитним морем та гостинністю населення.

  Мальту як країну для вивчення англійської мови вже давно відкрили для себе багато європейців. І в цьому немає нічого дивного, бо навчання тут коштує дешевше, ніж у будь-якій іншій англомовній країні, дешевше обходиться і переліт.

  Мальта – одна з небагатьох по-справжньому двомовних країн. Англійська мова стала рідною для населення за більш ніж 160 років, протягом яких цей невеликий острів входив до складу Британської імперії. В мальтійських школах діти вивчають англійську мову з першого класу як рідну мову за тією самою програмою, що й англійські школярі.

  Серед усього різноманіття мальтійських коледжів ми зупинили свій вибір на мовному центрі EEC Malta, розташованому в курортному місті Sliema на березі Середземного моря. Висока якість викладання поєднується тут із дуже помірними цінами. Центр EEC займає простору віллу з великою кількістю світлих кімнат, які декоровані мармуром та червоним деревом. Недалеко від школи знаходиться один з найкрасивіших у світі пляжів. Центр пропонує широкий спектр мовних програм. Тут можна підібрати відповідний курс для студентів з будь-яким рівнем знань.

  На Мальті, окрім вивчення англійської мови, Ви також можете отримати вищу освіту з такої спеціальності, яка на сьогодні користується великим попитом, - міжнародний туризм.

  Економіка Мальти більшою мірою будується саме на зразково налагодженій туристичній індустрії, а більше половини всіх робочих місць прямо чи опосередковано пов‘язані з туризмом. Щороку Мальта приймає більше мільйона туристів, які приїжджають з різних куточків світу. На цьому невеличкому острові розташовано більше 100 готелів, безліч ресторанів та великих розважальних центрів. Саме завдяки цьому найкраща швейцарська школа туристичного менеджменту ITIS відкрила свій англомовний філіал саме на Мальті.

  Філіал працює при мовному центрі EEC Malta. Через те, що ITIS – це один з найкращих інститутів туристичного менеджменту, вимоги щодо знання мови для абітурієнтів тут досить високі: необхідно як мінімум рівень TOEFL 500 чи IELTS 5.0. Якщо Ваші знання англійської мови ще не досягли такого рівня, Ви можете забронювати підготовчий мовний курс у центрі EEC чи пройти спеціальний стотридцятигодинний підготовчий курс Foundation.

  Навчання в інституті ITIS складається з 4 семестрів. Перший триває 14 тижнів, протягом яких студенти отримують базові знання у галузі туризму, готельної індустрії, економіки, інформаційних технологій тощо, та починають вивчення другої іноземної мови (німецької чи французької).

  Другий семестр полягає в практичному використанні отриманих знань у готелях та туристичних центрах Мальти. Увесь другий семестр студенти отримують невелику щотижневу стипендію. Після закінчення двох семестрів студенти отримують сертифікат Менеджера міжнародного туризму та можуть продовжити вищу освіту на третьому семестрі для отримання Диплому міжнародного туристичного менеджменту і на четвертому семестрі для отримання Вищого диплому міжнародного туристичного менеджменту.

  Багаті традиції викладання і можливість спілкуватися англійською мовою навіть поза класною кімнатою, унікальне культурне середовище у поєднанні з чудовою погодою та відсутністю проблем з візами (клієнти Агентства Au-Pair просто отримують їх в аеропорту після прибуття) – все це дає право стверджувати, що Мальта – це саме те місце, де можна вдало вчитися та отримувати від цього максимум задоволення!


Курси німецької мови з перспективою


  Хочете дізнатися, як з найбільшою користю можна щотижня проводити 4 години свого часу? Наша порада – почніть вивчати німецьку мову.

  Агентство Au-Pair пропонує всім охочим вивчення німецької мови на наших курсах у центрі Києва, неподалік від метро «Либідська». Заняття тут проводяться за власною методикою, яка дозволяє не просто навчити студентів читати та перекладати зі словником (чим звичайно займається більшість шкіл та приватних викладачів), а й розмовляти німецькою мовою!

  Не варто забувати і про вартість курсів, яка в Агентстві Au-Pair доступна кожному – всього 180 гривень на місяць. До цієї вартості входить і оплата навчальних посібників. Мовний курс розділений на триместри: базовий рівень, середній розмовний рівень і вищий рівень. Оплата проводиться також трьохмісячними етапами, причому перше заняття завжди безкоштовне: всі клієнти повинні отримати можливість познайомитися зі співробітниками Агентства, викладачами та звикнути до нової обстановки. На заняттях, окрім підручників, ми використовуємо також власні роздруківки, магнітофонні записи, комп‘ютерні навчальні програми, влаштовуємо виїзні уроки. Основна наша мета – зробити вивчення німецької мови цікавим, захопити студентів дивним світом німецької мови.

  Як це не дивно, німецька виявляється досить нескладною мовою для вивчення: більшість студентів починають розмовляти вже через один-два місяці, а до другого рівня вони не тільки розмовляють та розуміють, але й вміють викласти свої думки на папері. Німецька граматика дуже логічна і легко запам‘ятовується, також небагато проблем існує з вимовою.

  Не дивно, що вищий рівень наших курсів готує вже до міжнародного екзамену німецької мови. Наші студенти легко знаходять практичне застосування своїх знань – всім відомо, що знайти високооплачувану роботу зі знаннями німецької мови набагато легше, ніж, наприклад, з англійською мовою, якою і так володіють багато людей. Зі знаннями німецької мови набагато легше вчитися в Україні, але головне – з цією мовою перед Вами відкрита Європа!

  Більшість клієнтів Агентства Au-Pair відвідують наші курси саме з метою застосувати нові знання в Німеччині, в першу чергу, беручи участь у міжнародній молодіжній програмі Au-Pair, а також при вступі до університетів Німеччини. Крім того, учасники програми отримують знижку при оплаті мовних курсів. Для наших клієнтів місяць вивчення німецької мови буде коштувати всього 140 гривень.

  Швидше за все, багато з Вас знають про легальну і недорогу можливість поїхати на рік до Німеччини стажуватися у сім‘ї, вдосконалювати свої знання німецької мови і подорожувати по Європі. Однак приємною новиною для всіх стане вартість послуг Агентства Au-Pair за цією програмою – всього 80 євро за весь рік стажування!

  Крім дуже помірної вартості програми, Агентство Au-Pair також надає всебічну допомогу своїм клієнтам: ми проводимо безкоштовний курс підготовчих семінарів, особисті співбесіди із сім‘ями, які прийматимуть, гарантуємо підтримку протягом всього терміну участі у програмі. На всі запитання про умови програми Au-Pair ми з задоволенням відповімо по телефону, електронною поштою чи особисто в наших офісах у Києві чи Запоріжжі. Для слухачів наших курсів, які вже вийшли з молодіжного віку, ми також пропонуємо можливість відвідати Німеччину як студенти однієї з німецьких мовних шкіл і навіть залишитися з метою отримання вищої освіти в Німеччині. Всі найкращі ВНЗ Німеччини мають статус державних, і навчання в них безкоштовне для всіх: як для німців, так і для іноземців. Для вступу до університету в Німеччині достатньо скласти тільки іспит з німецької мови. Потрібно також відзначити те, що за останні декілька років вже більше двохсот клієнтів Агентства Au-Pair навчаються в університетах Німеччини.

  Як бачите, вивчення німецької мови зможе відкрити перед Вами нові горизонти. Головне – Ваше бажання, а з усім іншим ми Вам допоможемо.


Проведи літо з користю!


  З кожним днем наближаються літні канікули і все більше студентів звертаються до Агентства Au-Pair з проханням підібрати літні мовні курси, які для них підходять. У цій статті ми спробуємо охарактеризувати найбільш популярні студентські маршрути.

  Англія

  Що може бути краще, ніж вивчати англійську у Великобританії? Ми запропонуємо Вам найкращі коледжі Лондона, Оксфорда і Кембриджа і Ви зможете своїми очима побачити те, про що так довго читали на сторінках підручників. Повірте, два місяці навчання тут коштують роки в Україні - Ви не тільки розберетеся нарешті з граматикою і вимовою, але навіть почнете бачити сни англійською! Ну, а якщо хочеться засмагати і купатися, у нас є пропозиції в Гастінгсі і Брайтоні - найкращих молодіжних курортах Великобританії - тут Ви не тільки вивчите мову, але й особисто переконаєтеся у тому, що Англія буває не тільки туманною і дощовою, але й сонячною та привітною.

  Німеччина

  Безперечним лідером цього літа стала навчальна програма в Німеччині. Найбільше студентів вибирають Фрайбурзький мовний коледж Sprachinstitut Freiburg за відмінну якість навчання, зручне туристичне розташування на кордоні Німеччини, Франції і Швейцарії та збалансовану ціну. Багато людей обирають недорогу Франкфуртську школу, часто надходять запити на Мюнхенський і Берлінський мовні центри. Але незалежно від того, куди їде студент, він завжди отримає гарні знання німецької мови, сертифікат про складання іспиту і зможе просто найкращим чином провести час та подорожувати Європою, користуючись безвізовим режимом поїздок між країнами ЄС. Агентство Au-Pair повністю готує документи для отримання студентської візи в Німеччину, а від клієнтів потрібно тільки закордонний паспорт і бажання брати участь у програмі. Всі учасники програми повинні пройти коротку співбесіду в посольстві, до якої їх серйозно готують співробітники Агентства. Звичайно віза видається за три-чотири тижні, тому реєстрацію у програмі потрібно проходити заздалегідь.

  Мальта

  Сонце, Середземне море та англійська мова – що може бути краще? Мовний центр Мальти чекає українських студентів на спеціальні літні курси. Тут Ви зможете не тільки вдосконалити свої знання англійської мови, але й полежати на одному з найкрасивіших у світі пляжів, зайнятися підводним плаванням, об‘їхати на джипі весь острів з його пам‘ятками історії, багато з яких мають вже більше чотирьох тисяч років! За один-два місяці Ви також зможете скласти один із всесвітньо визнаних іспитів англійської мови IELTS чи TOEFL та забезпечити собі чудовий запис в резюме. Не варто також забувати, що клієнтам Агентства Au-Pair не потрібно навіть ходити в посольство – віза буде чекати на них прямо в аеропорту.

  Франція

  Спеціально на літній період найкраща французька школа Ecole des Roches організовує мовні курси з інтенсивністю від 9 до 26 навчальних годин на тиждень. Викладання тут ведеться з 1860 року, школа Ecole des Roches визнана ООН та ЮНЕСКО як найкращий центр вивчення французької мови в світі. Тут Ви зможете також скласти міжнародні іспити французької мови DELF і DALF. Крім мовних курсів, школа пропонує також різноманітну культурну програму: відвідування історичних кварталів Парижа, зустріч з відомими діячами Франції тощо. Ви можете не сумніватися, що час, проведений у самому центрі Парижа, на все життя залишиться для Вас одним із найкращих спогадів. Як і для всіх інших програм, співробітники Агентства Au-Pair виконають основну роботу з оформлення документів самостійно, а Вам потрібно буде лише пройти невелику співбесіду у Французькому посольстві. Термін видачі візи тут всього лише 1-2 дні.

  Досить важливо також звернути увагу на те, що Агентство Au-Pair завжди намагається запропонувати своїм клієнтам найбільш вигідні ціни і широкий спектр освітніх програм. Наприклад, з нами Ви можете також отримати освіту в Європейських університетах чи взяти участь у недорогій молодіжній програмі Au-Pair. Ми завжди раді Вам!


На главную Написать нам письмо В начало страницы
 Программа Au-Pair | Work and Travel | Курсы за границей | в Киеве | ВУЗы | Контакт | Форум 
Copyright © Study.UA       Created by Dmitry.zp.ua