Программа Au-Pair 
 Work and Travel 
 Курсы за границей 
 в Киеве 
 ВУЗы 
 Контакт 
 Форум 

Молодёжные программы за границей Au-Pair и Work and Travel Представитель ассоциации IAPA


Англия
Германия
Франция
Мальта
Австрия
Испания
Италия
Австралия
Новая Зеландия
Детские программы
   
тел: (044) 500 0919

Мальта

Мы в Google+


  Віднині у Вас є можливість поєднувати навчання з цікавими екскурсіями, а живе спілкування з новими знайомствами на березі Середземного моря. Додайте до цього ідеальний клімат (літо +24С, зима + 14С) та помножте на ту масу приємних вражень, які готує Мальта, і Ви зрозумієте, що кращого місця для вивчення англійської просто не знайти.
  Не варто також забувати, що англійська мова ось уже друге століття визнана державною мовою цього острова і на її викладанні спеціалізуються найкращі мовні інститути. Мальта довгий час була колонією Великобританії, і досі у всіх школах країни англійська викладається на рівні з мальтійською. Дивовижно, але по-англійськи на Мальті іноді розмовляють набагато краще, ніж у Лондоні!
  Мальтійці дуже приязні, і у Вас не виникне проблем знайти нових друзів – ввечері багато районів острова, а особливо St Julians, перетворюються в одну велику відкриту дискотеку. Мальта знаходиться прямо в центрі Середземного моря, і вода тут кришталево чиста. Правда, піщаних пляжів не багато, але Мелеха Бей і Голден Бей цілком можуть посперечатися з найкращими курортами Туреччини або Тунісу.
  Дуже важливою перевагою є простота в оформленні студентської візи. Незважаючи на те, що Мальта вже давно ввійшла в Євросоюз, візи для громадян України Агентство для своїх клієнтів оформлює без проходження посольства.
  З усього різноманіття мовних шкіл на Мальті, наше Агентство Au-Pair зупинило свій вибір на двох мовних школах острова – невеликій приватній сімейній школі ITIS і всесвітньо відомій та одній з найбільших на Мальті школі EC (European Centre).


ITIS Malta

  Мовна школа ITIS Malta розташована в курортному місті Kappara недалеко від берега Середземного моря. Висока якість викладання поєднується з дуже помірними цінами. Крім курсу англійської мови, тут можна забронювати багато екскурсій, культурних заходів або просто гарно проводити час у компанії друзів з усіх країн світу.
  Школа ITIS у літній час заповнена студентами, і ми радимо пройти її саме з червня по вересень. У цей період тут найкращі ціни на Мальті і гарна якість навчання – Вам точно сподобається.
  Крім приємних спогадів і знань англійської мови, Ви відвезете з собою сертифікат про проходження мовної школи, а якщо захочете, зможете здати іспити TOEFL або IELTS.


EC European Centre

  Мовна школа European Centre – це найбільша та найвідоміша школа на Мальті. Цілий рік тут багато студентів, і життя не замирає навіть на найбільше домашнє свято мальтійців – Різдво. Крім найкращої на Мальті якості навчання, тут Вам запропонують велику кількість додаткових бонусів – від безкоштовного Інтернету до власного тренажерного залу. Нову будівлю школи неможливо пропустити в найвеселішому районі Мальти St. Julians. Вдень тут активно вчаться, а ввечері – активно відпочивають. Саме через це студенти всіх мальтійських шкіл заздрять щасливчикам, які навчаються в EC.
  Недалеко від школи розташований чудовий пляж п’ятизіркового готелю, відвідавши який ніхто вже не здивується тому, що серед спеціалізованих мовних курсів, які пропонує EC, є англійська мова для дайверів! Відвідання пляжу готелю для студентів школи повністю безкоштовне.
  Якщо Ви шукаєте найкращу якість навчання, то школа European Centre Вас не розчарує.


Послуги Агентства Au-Pair

  • Індивідуальний підбір мовного курсу і надання офіційного запрошення від коледжу на Мальті
  • Реєстрація в мовній школі і запис на навчальний курс
  • Забезпечення мовної підтримки (ведення переговорів з мовною школою) для вирішення усіх поточних питань
  • Банківський переказ оплати за навчальний курс
  • Підготовка повного пакету документів і проведення підготовчого інтерв’ю в агентстві перед поданням запиту на візу в посольство
  • Оформлення медичного страхування з покриттям 30000 Євро

  За бажанням клієнта:

  • Попереднє навчання на мовних курсах у Києві
  • Переклад і легалізація документів у Міністерстві Закордонних Справ та в Міністерстві Юстиції
  • Підготовка і запис на мовні іспити для тих, хто планує вступати в університет

Як розпочати участь у програмах Агентства Au-Pair?


  Розпочати участь у молодіжних програмах Агентства Au-Pair за кордоном Ви можете, заповнивши реєстраційну форму.

  Поставити запитання співробітникам Агентства Au-Pair найлегше у розділі Контакт з нами або ж за допомогою e-mail info@study.com.ua.

  Телефон Агентства Au-Pair в Києві - (044) 501-12-67 (багатоканальний).

  Якщо у Вас є важливе запитання про програму Au-Pair або WORK and TRAVEL і Ви не хочете витрачати грошей на міжміський дзвінок - зателефонуйте на номер +38(067)440-04-63 і ми передзвонимо Вам.

  Тут Ви можете почитати листи наших Au-Pair із США і Німеччини.

  Також можливо поставити свої запитання на Форумі Агентства Au-Pair.

На главную Написать нам письмо В начало страницы
 Программа Au-Pair | Work and Travel | Курсы за границей | в Киеве | ВУЗы | Контакт | Форум 
Copyright © Study.UA       Created by Dmitry.zp.ua