Программа Au-Pair 
 Work and Travel 
 Курсы за границей 
 в Киеве 
 ВУЗы 
 Контакт 
 Форум 

Молодёжные программы за границей Au-Pair и Work and Travel Представитель ассоциации IAPA


Англия
Германия
Франция
Мальта
Австрия
Испания
Италия
Австралия
Новая Зеландия
Детские программы
   
тел: (044) 500 0919

Німеччина

Мы в Google+


Sprachinstitut Freiburg

  На спільну думку студентів Агентства Au-Pair, невелике і дуже затишне містечко Фрайбург на кордоні Німеччини, Франції і Швейцарії - це одне з найбільш приємних місць для вивчення німецької мови.
  Коледж Sprachinstitut Freiburg розташований близько до відомого університету Albert-Ludwig Universitat Freiburg. Коледж спеціалізовано готує абітурієнтів до вступу у Фрайбурзький університет та акредитований для прийому всіх загальновизнаних іспитів німецької мови. У Sprachinstitut Freiburg Ви також можете відвідувати курси за обраним напрямком: туризм, менеджмент, економіка та ін. Слухачі, які досягли рівня Mittelstufe, напряму подають документи для навчання в університеті.


Prolog Berlin

  Берлін – назва цього міста говорить сама за себе. А найкраща школа в столиці Німеччини – це Prolog Berlin. Студенти коледжу уже більше 15 років успішно вступають у вищі навчальні заклади країни. Тут найкраще налагоджено співробітництво з одним із найдавніших університетів Німеччини – Humboldt Universitat. У коледжі Prolog Ви будете вчитися в міні-групах, де вчителі можуть налагодити індивідуальний контакт з кожним студентом. У викладанні німецької мови Prolog досяг найкращих результатів і не зупинився на цьому: сьогодні тут викладаються більше 20 іноземних мов, слухачі – студенти із 60 країн світу. Вартість навчання у школі зовсім не висока, проживання забезпечується в Wohngemeinschaft – квартирах, які студенти знімають разом із корінними берлінцями.


BWS Germanlingua Munchen

  Мюнхен, економічний центр Німеччини і столиця великої федеральної землі Баварія, вважається одним із найбільш багатих, динамічних та процвітаючих у Німеччині. Не дивно, що багато клієнтів Агентства Au-Pair обирають саме це місто для курсу німецької мови. Коледж BWS Germanlingua знаходиться у центрі Мюнхена, і його студенти можуть гідно оцінити переваги вивчення німецької мови в економічному серці Німеччини. Але недоліки – це завжди продовження переваг – вартість життя в Мюнхені дуже висока, навчання теж недешеве.
  На заняттях студенти вдосконалюють знання розмовної німецької за новітніми комунікативними методиками. Групи завжди невеликі, і викладачі можуть приділити достатньо часу кожному студенту. Якість навчання у BWS Germanlingua – найкраща в Німеччині, а 3 безкоштовні культурні заходи на тиждень не дадуть нудьгувати навіть під час найдовшого курсу та ідеально підготують до вступу в Мюнхенський університет.


Tandem Frankfurt

  Мовна школа Tandem Frankfurt знаходиться в самому центрі Німеччини, в єдиному європейському місті, яке може похвалитися своїми хмарочосами. Франкфурт – це чудове місце для подорожей Німеччиною і Європою. Наприклад, до Парижа – їхати прямою трасою всього чотири години.
  Мовна школа Tandem пропонує найнижчу в Німеччині вартість навчання і гарно підходить для загального знайомства з країною, однак через недостатньо розвинуті зв’язки школи з провідними німецькими університетами, ми радимо тим, хто збирається вступати у ВНЗ, все ж звернути увагу на більш відомі німецькі школи.


У разі реєстрації курсу на термін більше 12 тижнів необхідно додатково оформити фінансову гарантію.

  Банківська гарантія: Відкриття рахунку в німецькому банку з розрахунком 600 € на кожен місяць перебування. Агентство Au-Pair допомагає своїм клієнтам відкривати рахунки в Deutsche Bank.

  Поручительство громадянина Німеччини: Якщо у Вас є родичі або близькі знайомі в Німеччині, то вони можуть підписати за Вас гарантію. У такому разі банківський рахунок не потрібен. Однак до цього варіанту посольство ставиться досить негативно.

Послуги Агентства Au-Pair


 • Індивідуальний підбір мовного курсу і надання офіційного запрошення від коледжу в Німеччині
 • Реєстрація в мовній школі і запис на навчальний курс
 • Забезпечення мовної підтримки (ведення переговорів з мовною школою) для вирішення усіх поточних питань
 • Банківський переказ оплати за навчальний курс
 • Підготовка повного пакету документів і проведення підготовчого інтерв’ю в агентстві перед поданням запиту на візу в посольство
 • Оформлення медичного страхування з покриттям 30000 Євро

  За бажанням клієнта:

 • Переказ гарантійної суми з розрахунку 600 € за кожен місяць перебування для відкриття рахунку на ім’я клієнта в німецькому банку
 • Попереднє навчання на мовних курсах у Києві
 • Переклад і легалізація документів у Міністерстві Закордонних Справ та в Міністерстві Юстиції
 • Підготовка і запис на мовні іспити для тих, хто планує вступати в університет
 • Підготовка до вступу у ВНЗ Німеччини

Як розпочати участь у програмах Агентства Au-Pair?


  Розпочати участь у молодіжних програмах Агентства Au-Pair за кордоном Ви можете, заповнивши реєстраційну форму.

  Поставити запитання співробітникам Агентства Au-Pair найлегше у розділі Контакт з нами або ж за допомогою e-mail info@study.com.ua.

  Телефон Агентства Au-Pair в Києві - (044) 501-12-67 (багатоканальний).

  Якщо у Вас є важливе запитання про програму Au-Pair або WORK and TRAVEL і Ви не хочете витрачати грошей на міжміський дзвінок - зателефонуйте на номер +38(067)440-04-63 і ми передзвонимо Вам.

  Тут Ви можете почитати листи наших Au-Pair із США і Німеччини.

  Також можливо поставити свої запитання на Форумі Агентства Au-Pair.

На главную Написать нам письмо В начало страницы
 Программа Au-Pair | Work and Travel | Курсы за границей | в Киеве | ВУЗы | Контакт | Форум 
Copyright © Study.UA       Created by Dmitry.zp.ua