Программа Au-Pair 
 Work and Travel 
 Курсы за границей 
 в Киеве 
 ВУЗы 
 Контакт 
 Форум 

Молодёжные программы за границей Au-Pair и Work and Travel Представитель ассоциации IAPA


Германия
Франция
Чехия
   
тел: (044) 500 0919

Німеччина

Мы в Google+

Наша мета:


  - допомогти Вам удосконалити німецьку мову до рівня, необхідного для вступу в університети Німеччини;
  - випрацювати навички, необхідні для навчання у ВНЗ за кордоном;
  - надати необхідні послуги для вступу в університет;
  - допомогти адаптуватися до вимог студентського життя Німеччини;

Загальні відомості про вищу освіту в Німеччині


  Програма здобуття вищої освіти в Німеччині – це довгострокова програма для молоді, що бажає отримати диплом про освіту або захистити дисертацію в одному з 167 вузів Німеччини. Німеччина сьогодні стала країною, університети та інші навчальні заклади якої наші студенти все частіше обирають для здобуття та продовження освіти. Учасниками нашої програми можуть стати студенти, які мають середню освіту та закінчили не менше 1 курсу у будь-якому державному або акредитованому вузі України. Люди з вищою освітою можуть продовжити навчання в аспірантурі, а також отримати другу вищу освіту з будь-якої із запропонованих спеціальностей.

  Німецька система освіти приваблива як для самих німців, так і для іноземних громадян. Причина такої привабливості полягає у тому, що навчальні заклади Німеччини гармонійно поєднують старі університетські традиції з новітніми досягненнями науки і техніки. Поряд зі старими університетами, які відрізняються широким вибором класичних предметів, в Німеччині з’являється все більше і більше нових ВНЗ, які роблять ставку на міждисциплінарне навчання та тісний зв’язок між теорією та практикою.

  Це ще один важливий момент – зв’язок навчального процесу та наукових досліджень. Ці процеси не є в німецьких ВНЗ ізольованими одне від одного. Навпаки, студент після закінчення німецького університету отримає не тільки чисто теоретичні знання, але й практичний досвід з обраної ним професії. З фундаментальними дослідженнями тут ідуть поряд прикладні науки.

Умови вступу у ВНЗ Німеччини


  - Головним принципом системи освіти в Німеччині вважається "академічна свобода", тобто до німецького університету може вступити будь-хто, якщо він відповідає вимогам допуску;

  - Навчання у багатьох державних університетах німецькою мовою безкоштовне, ті ж ВНЗ, які беруть плату, встановлюють невисокі суми - від 300 до 500 євро за семестр;

  - Навчання у Німеччині – це найбільш реальний спосіб для громадян України за невеликі гроші отримати якісну Європейську освіту. Вірогідність вступу до німецького ВНЗ за умов правильної підготовки документів і бронювання підготовчого курсу на 6-12 місяців – практично 100%.

  Процес вступу в Німеччині максимально випрацюваний, і за умови вивчення німецької мови на потрібному рівні вступ є практично гарантованим. Як уже зазначалось, основна вимога до майбутніх студентів – це наявність середньої освіти і мінімум один рік навчання у ВНЗ України. Після закінчення 11 класу вже можна подавати документи на участь у програмі, а після першого курсу – вступати в Studienkolleg при обраному ВНЗ, де протягом року Ви будете вивчати мову і вступ до спеціальності.

  Для вступу у ВНЗ Німеччини не потрібно здавати вступні іспити. Єдиний іспит, який необхідно здати – це іспит на знання німецької мови Zertifikat Deutsch als Fremdsprache (ZDF) для вступу на підготовчий курс, або Test DAF – для вступу на перший курс. Для деяких спеціальностей університет додатково проводить внутрішнє тестування знань мови – DSH (Deutsch fuer Hochschulzugang).

  Починати оформлюватися бажано не менше, ніж за 6-12 місяців до бажаної дати вступу (враховуючи необхідність вивчення мови). Університети пропонують безкоштовні підготовчі курси тільки для студентів – тобто для тих, хто уже здав іспит німецької мови ZDF, та й те, далеко не у всіх університетах на таких курсах є вільні місця.

  Віза в посольстві Німеччини видається практично завжди, термін оформлення – до 2-х місяців, вартість – 35 євро. Для отримання візи необхідна фінансова гарантія у вигляді рахунку в банку Німеччини або поручительство громадянина Німеччини. У разі необхідності ми можемо допомогти у цьому.

Термін навчання, вибір спеціальності та ВНЗ


   Отримати вищу освіту в Німеччині можна в одному із 167 ВНЗ. У сучасній німецькій системі вищої освіти університети є трьох типів:

  - класичні "старі" університети, історія яких бере початок із середніх віків. Це один із найдавніших у Німеччині Хайдельберзький університет, університети у Фрайбурзі, Тюбінгені, Марбурзі та в інших містах.

  - технічні університети (ТУ Дрезден, TУ Фрайбург, TУ Мюнхен) і прирівнені до них за статусом вищі технічні школи в Ахені і Дармштадті. У цілому, в цих університетах високо котуються факультети, які готують за технічними, природничо-математичними, економічними та медичними спеціальностями.

  - ВНЗ, які виникли за останні 30-40 років під час стрімкого розвитку системи вищої освіти в Німеччині. Це Рурський університет у Бохумі, університети в Констанці, Регенсбурзі, Білефельді, Потсдамі. Але незважаючи на те, що ці університети не мають настільки давню історію, як класичні, вони нічим їм не поступаються за якістю освіти.

  В університетах Німеччини представлено понад 130 напрямків, за якими Ви зможете отримати саме ту спеціалізацію, яка Вас цікавить. Важливо зазначити, що Ви можете обрати будь-яку комбінацію курсів в рамках напрямку, який Ви вивчаєте, – стандартних програм у німецьких університетах не існує. Таким чином, фактично кожен студент вчиться за індивідуальним планом, який включає тільки ті предмети, які Вас цікавлять. Все це знижує часові затрати на вивчення непотрібних або нецікавих особисто Вам дисциплін.

  З практичною стороною обраної професії студенти німецьких ВНЗ знайомляться на провідних підприємствах країни, які тісно співпрацюють з університетами. Термін навчання у ВНЗ Німеччини мінімум – 4 роки, максимально віза діє 15 років. Можна також здати додаткову співбесіду і вступити на вищий курс, але для українських студентів не вище другого.

Наші пропозиції (послуги, ціни)


  Ми можемо запропонувати Вам 3 види програм для вступу у ВНЗ Німеччини. Розрізняються ці програми загальним характером наших послуг і довготривалістю. Як уже згадувалося, починати оформлення необхідно за 6–12 місяців до початку навчання. Цей термін зумовлений у першу чергу необхідністю вивчити німецьку мову до рівня, потрібного для вступу в університет і зазадлегідь підготувати всі документи.

Програма для тих, хто володіє німецькою мовою на хорошому рівні, - 350 Євро

Порядок оплати: при укладенні контракту Ви оплачуєте 200 Євро, після чого:

  - ми займаємося підбором ВНЗ для Вас, надаємо інформацію про строки навчання, вимоги, дати іспитів, контактні особи.
  - забезпечуємо мовну підтримку (ведення переговорів і листування з університетом). Оплата другої частини вартості наших послуг (150 Євро) проводиться після закінчення переговорів з університетом.
  - Підготовка документів для складання іспиту з німецької мови, що дозволяє вступити у будь-який державний ВНЗ Німеччини без додаткових тестів;
  - Запис на складання іспитів;
  - Відкриття банківського рахунку в Німеччині (за необхідності, додатково оплачуються 70 Євро за послуги банку);
  - Інформаційна підтримка в легалізації необхідних документів.

Мовна програма на півроку - 600 Євро

  - Наші послуги з підбору мовної школи;
  - Запис на навчальний курс і надання офіційного запрошення від школи в Німеччині;
  - Забезпечення мовної підтримки (ведення переговорів з мовною школою);
  - Підбір ВНЗ, надання інформації про строки навчання, вимоги і дати іспитів;
  - Переклад і легалізація документів в Міністерстві Закордонних Справ і в Міністерстві Юстиції;
  - Допомога в оформленні документів для отримання візи і всіх супутніх документів;

  Загальна вартість - 600 Євро (додатково оплачується навчання в мовній школі).

  Порядок оплати - при укладенні контракту Ви оплачуєте 350 Євро, після чого ми надаємо Вам усі необхідні послуги. Другу частину наших послуг 250 євро Ви оплачуєте відразу після отримання запрошувальних документів з мовної школи.

Річна мовна програма - 900 євро

  - Вивчення німецької мови на курсах у Києві до рівня, необхідного для вступу;
  - Підготовка до складання мовного іспиту, що дозволяє вступити у будь-який державний ВНЗ Німеччини без додаткових тестів;
  - Забезпечення мовної підтримки (ведення переговорів і листування з університетом);
  - Відправка Ваших документів до Німеччини;
  - Підбір ВНЗ, надання інформації про строки навчання, вимоги і дати іспитів;
  - Запис на складання іспитів;
  - Відкриття банківського рахунку в Німеччині;
  - Переклад і легалізація документів в Міністерстві Закордонних Справ і в Міністерстві Юстиції;
  - Допомога в оформленні документів для отримання візи і всіх супутніх документів;

  Порядок оплати - при укладенні контракту Ви оплачуєте 350 Євро, після чого вивчаєте німецьку мову на курсах, а ми надаємо для Вас всі необхідні інформаційні послуги. Другу частину наших послуг 550 Євро Ви оплачуєте одночасно з поданням документів для перекладу і легалізації. Також ми надамо всі необхідні консультації і допомогу студентам з будь-яких питань, пов'язаних із проживанням та навчанням у німецькому університеті.

Запитання, які найчастіше ставлять


  Скільки коштує проживання у Німеччині?
  Зняти окрему квартиру практично в кожному місті коштує від 250 до 700 Євро на місяць. Зазвичай знімати можна на двох, у такому разі в середньому виходить 200 Євро з людини. Гуртожиток коштує стільки ж. Дешевше зняти квартиру на сході Німеччини, але рівень життя там нижчий.

  Чи можна працювати під час навчання?
  Студенти університету мають право працювати 20 годин на тиждень на будь-якій роботі, за необхідності працювати більше - можна отримати спеціальний дозвіл, особливо, якщо робота пов'язана зі спеціальністю. Середня оплата для студентів - 7 Євро за годину. Найголовніше - роботу знайти цілком реально.

  Чи можна навчатися англійською мовою?
  Навчатися англійською мовою можна, у країні є англомовні університети, наприклад, International University, проте це коштує 10 000 Євро на рік. У разі необхідності надамо докладнішу інформацію.

  Як довго видається віза до Німеччини?
  Віза в посольстві Німеччини видається практично завжди, термін оформлення - до 2-х місяців, вартість - 35 Євро.

  Коли треба починати оформлюватися?
  Починати оформлюватися бажано не менше, ніж за 6-8 місяців до орієнтованої дати вступу (враховуючи необхідність вивчення мови).

  Чи можна вступити на 3-й або 4-й курс відразу?
  На жаль, ні. Громадяни України можуть вступати тільки на перший, у виключно окремих випадках на другий курс. Для цього необхідно мати атестат про середню освіту і закінчити 1 або 2 курси навчання в українському ВНЗ.

  Чи можна змінювати спеціальність?
  (наприклад, якщо в Україні Ви вчитеся на лінгвістиці, а в Німеччині хочете вчитися на психології). У принципі цього краще не робити, але якщо дуже хочеться і Ви зможете логічно обґрунтувати Ваше бажання, то можна.

Як розпочати участь у програмах Au-Pair і Work and Travel?


  Розпочати участь у молодіжних програмах Агентства Au-Pair за кордоном Ви можете, заповнивши реєстраційну форму.

  Поставити запитання співробітникам Агентства Au-Pair найлегше у розділі Контакт з нами або ж за допомогою e-mail info@study.com.ua.

  Телефон Агентства Au-Pair в Києві - (044) 501-12-67 (багатоканальний).

  Якщо у Вас є важливе запитання про програму Au-Pair або WORK and TRAVEL і Ви не хочете витрачати грошей на міжміський дзвінок - зателефонуйте на номер +38(067)440-04-63 і ми передзвонимо Вам.

  Тут Ви можете почитати листи наших Au-Pair із США і Німеччини.

  Також можливо поставити свої запитання на Форумі Агентства Au-Pair.

На главную Написать нам письмо В начало страницы
 Программа Au-Pair | Work and Travel | Курсы за границей | в Киеве | ВУЗы | Контакт | Форум 
Copyright © Study.UA       Created by Dmitry.zp.ua