Программа Au-Pair 
 Work and Travel 
 Курсы за границей 
 в Киеве 
 ВУЗы 
 Контакт 
 Форум 

Молодёжные программы за границей Au-Pair и Work and Travel Представитель ассоциации IAPA


Вопросы и ответы
Au-Pair в США
Германия
Условия
Письма Au-pair
Семинары
Устав
Английский и Немецкий
Статьи
Общее
   
тел: (044) 500 0919

Умови

Мы в Google+

Права Au-Pair


 • кишенькові гроші розміром мінімум 260 € на місяць для Німеччини, 240 € для Австрії, 260 € для Франції та Данії, 280€ для Норвегії, Швеції та Фінляндії
 • харчування та проживання за рахунок сім‘ї, яка приймає
 • мінімум 1,5 вихідних дня на тиждень, а частіше 2 вихідних дні
 • два тижні оплачуваної відпустки за 1 рік перебування у країні (в Німеччині – 4 тижні)
 • оплату медичного страхування (крім Норвегії, Швеції, Данії та Фінляндії)
 • оплату проїзного квитка до місця проведення мовних курсів
 • в США – оплату вартості курсів розміром до 500 $
 • в США – додатковий місяць після закінчення програми для подорожей по Америці

Обов‘язки Au-Pair


 • Допомога у легкій хатній роботі та догляд за дітьми протягом 30 годин щотижня (в США – 45 годин щотижня)
 • Приготування сніданку та простих страв
 • Супровід дітей до дитячого садка, школи, на різні заходи тощо
 • Прогулянки та ігри з дітьми

Обов‘язки Au-Pair та вільний час


  Щоденна допомога сім‘ї не повинна перевищувати 5-6 годин, а щотижнева - 30 годин (в США– 45 годин). Au-Pair також може бути задіяний як няня 2-3 вечори на тиждень (попередня домовленість обов‘язкова). Якщо з будь-яких причин потрібна більш тривала допомога, то для цього необхідно домовитись заздалегідь. Понаднормові години повинні бути компенсовані. Час допомоги сім‘ї розподіляється залежно від домашніх умов та потреб сім‘ї. Але певний незмінюваний розпорядок дня можливий.

  Au-Pair має як мінімум 1,5 вихідних дня щотижня (не обов‘язково наприкінці тижня, але один тиждень на місяць повинен бути вільним). Якщо сім'я приймає Au-Pair на один рік, йому надається оплачувана відпустка. Якщо ж сім‘я сама їде у відпустку, то часто вона запрошує з собою і Au-Pair, який повинен взяти на себе певні зобов'язання (наприклад, догляд за дітьми тощо). Сімейна відпустка буде вважатися лише тоді відпусткою, коли Au-Pair виконує тільки незначні завдання і не працює регулярно.

Мовні курси


  Кожному Au-Pair надається можливість у вільний час відвідувати мовні курси, а також брати участь у культурних заходах. Відвідування курсів мови у країні, яка приймає, є для Au-Pair обов‘язковим! Сім‘я оплачує проїзд у міському транспорті до місця проведення мовних курсів та назад. Витрати на навчання та інші заходи несе, як правило, сам Au-Pair. Вартість мовних курсів зазвичай невисока - від 70 до 200 євро за півроку (залежно від країни). У США вартість мовних курсів до 500 $ оплачує американська сім’я.

Проживання та харчування


  Проживання та харчування надається безкоштовно сім‘єю. Au-Pair отримує власну кімнату, харчується разом із сім‘єю та отримує таку ж їжу, як і члени сім’ї. Якщо він бажає харчуватися окремо, то це потрібно спеціально вказати в анкеті.

Кишенькові гроші та витрати на дорогу


  Au-Pair не є хатньою робітницею. На першому місці є вдосконалення мовних навичок та розширення загального кругозору. Через це Au-Pair не отримує заробітну плату у звичайному розумінні цього слова, а тільки так звані кишенькові гроші. Витрати на поїздку до країни перебування та назад несе, як правило, сам Au-Pair. На сьогодні вартість квитка на автобус до Франкфурта-на-Майні складає € 55, до Парижа - € 110, до Амстердама - € 130, до Осло - € 140. У США для всіх, хто подає документи на час дії цієї пропозиції, переліт повністю безкоштовний.

Страхування на випадок хвороби та від нещасного випадку


  Au-Pair обов‘язково повинен бути застрахований на випадок хвороби. Вартість страхування оплачує сім‘я, яка приймає (за винятком країн Скандинавії).

Розірвання договірних домовленостей


  Діяльність Au-Pair обмежена визначеним терміном. Вона припиняється після закінчення погодженого часу чи за взаємною згодою сторін. Договір звичайно не розривається протягом перших тижнів перебування, тому що більшість Au-Pair зазнають культурного шоку від зустрічі з незнайомою культурою та звичаями, який через певний час можна легко подолати. Якщо ж гармонійне спільне життя за якихось причин не складається, то необхідно повідомити про це Агентство Au-Pair, яке спробує знайти можливу об‘єктивну причину та рішення, що влаштує обидві сторони.

Умови в‘їзду та перебування


  Au-pair необхідно мати дозвіл на перебування у країні, яка приймає, - візу. Запит на такий дозвіл повинен бути поданий перед від‘їздом в консульство цієї країни. Для в‘їзної візи необхідна згода Представництва у справах іноземців з місця проживання сім‘ї.

Подання документів


  Au-Pair повинен бути не молодшим, ніж 18 років; а при поданні заяви на отримання візи - не старшим, ніж 25 років для Німеччини, до 26 років для Голландії, Данії та Франції, до 27 років для США та Австрії, до 30 для Норвегії та Швеції. Заява на отримання візи для запобігання ускладнень повинна бути подана мінімум за місяць до настання вказаного віку, щоб встановлені межі не порушувалися до прийняття рішення Представництвом у справах іноземців про дозвіл на перебування.

  Очікується, що Au-Pair будуть мати базові знання розмовної мови країни, деякий досвід догляду за дітьми та ведення домашнього господарства.

  Учасники програми повинні надати точну інформацію про себе, написати листа до сім‘ї, яка приймає, додати фотографії з дітьми, а також заповнити необхідні анкети. Влаштування як Au-Pair можливе лише в тих сім‘ях, в яких хоча б один з батьків є громадянином країни, заробітна плата усіх членів сім‘ї перевищує рівень прожиткового мінімуму, для Au-Pair буде виділена окрема кімната і ніхто з членів сім‘ї не притягався до кримінальної відповідальності за будь-які злочини.

На завершення


  Агентство у країні, яка приймає, надає допомогу Au-Pair протягом усього терміну перебування та при виникненні проблем із сім‘єю. Якщо Ви вирішили відвідати одну з Європейських країн як Au-Pair, Ви повинні бути комунікабельні та чуйні, прийняти звичаї країни, в яку їдете. Намагайтеся серйозно та наполегливо вдосконалювати знання іноземної мови та здобути цінний життєвий досвід серед безлічі нових, незвичайних, іноді важких, але чудових вражень. Тоді ніщо не зможе завадити Вашій успішній участі у програмі Au-Pair.

Як розпочати участь у програмах Au-Pair і Work and Travel?


  Розпочати участь у молодіжних програмах Агентства Au-Pair за кордоном Ви можете, заповнивши реєстраційну форму.

  Поставити запитання співробітникам Агентства Au-Pair найлегше у розділі Контакт з нами або ж за допомогою e-mail info@study.com.ua.

  Телефон Агентства Au-Pair в Києві - (044) 501-12-67 (багатоканальний).

  Якщо у Вас є важливе запитання про програму Au-Pair або WORK and TRAVEL і Ви не хочете витрачати грошей на міжміський дзвінок - зателефонуйте на номер +38(067)440-04-63 і ми передзвонимо Вам.

  Тут Ви можете почитати листи наших Au-Pair із США і Німеччини.

  Також можливо поставити свої запитання на Форумі Агентства Au-Pair.

На главную Написать нам письмо В начало страницы
 Программа Au-Pair | Work and Travel | Курсы за границей | в Киеве | ВУЗы | Контакт | Форум 
Copyright © Study.UA       Created by Dmitry.zp.ua