Программа Au-Pair 
 Work and Travel 
 Курсы за границей 
 в Киеве 
 ВУЗы 
 Контакт 
 Форум 

Молодёжные программы за границей Au-Pair и Work and Travel Представитель ассоциации IAPA


Вопросы и ответы
Au-Pair в США
Германия
Условия
Письма Au-pair
Семинары
Устав
Английский и Немецкий
Статьи
Общее
   
тел: (044) 500 0919

Програма Au-Pair

Мы в Google+

Що таке Програма Au-Pair?


  Au-Pair - це міжнародна програма, що дозволяє молоді прожити один рік у сім'ях за кордоном, проводячи час з дітьми, вдосконалюючи мову та знайомлячись з країною. Програма Au-Pair була заснована у 1969 році і спершу у ній брали участь тільки дев'ять країн, сьогодні ж практично всі країни світу приймають Статут програми.
  Візи громадянам України за програмою Au-Pair видають в основному Німеччина, Франція, США, Австрія, Фінляндія і Норвегія. Також можливо поїхати як Au-Pair у Данію, Швецію і Голландію, проте запити від сімей з цих країн дуже рідкісні. В інші країни візи за програмою Au-Pair громадянам України не видають.

Що входить у права та обов'язки Au-Pair і сім'ї?


  Сім'я зобов'язана надати учасникові програми Au-Pair окрему кімнату, повне утримання, час для відвідин мовних курсів, оплачувати проїзний квиток до місця проведення курсів і щомісячно виплачувати кишенькові гроші сумою від 260 до 600 євро. Au-Pair також надається оплачувана відпустка.
  Au-Pair, у свою чергу, зобов'язаний наглядати за дітьми і виконувати легку роботу по дому, в основному пов'язану з дітьми, а саме: допомогти накрити на стіл або розігріти обід, підтримувати порядок у дитячій кімнаті, упорядковувати дитячі речі. В основному те ж саме, що роблять старші діти що до молодших у своїй сім'ї. Au-Pair повинен також вкладати речі у пральну машину і посуд у посудомийну машину, прасувати дитячі речі та іноді речі сім'ї, за необхідності пропилососити або прибрати в кімнаті. Так само, як і в своїй сім'ї, Au-Pair допомагає займатися з дітьми: гратися, читати, гуляти, водити дитину в кіно, на спортмайданчик, у дитячий садок, школу. Робота по дому і заняття з дітьми складають 5-6 годин на день, максимально 30 годин на тиждень. Два-три рази на тиждень сім'я може попросити Au-Pair посидіти увечері з дітьми у разі відсутності батьків.

Чому може навчитися Au-Pair за час участі у програмі?


   Перш за все, Au-Pair може бездоганно вивчити іноземну мову. Зазвичай, учасники програми Au-Pair відвідують мовні курси двічі на тиждень по півтори-дві години. На цих курсах, окрім вивчення мови, Au-Pair дістають можливість спілкуватися з молодими людьми з різних країн. Треба взяти до уваги і те, що знаходячись у мовному середовищі, Ваші знання прогресують дуже швидко. Спілкування з дітьми також сприяє цьому, оскільки діти - найкращі вчителі. У США сім'я навіть оплачує 500 доларів вартості мовних курсів для Вас.
  Також Au-Pair може встигнути об'їздити всю Європу або Америку під час вихідних і чотиритижневої відпустки. Для багатьох Au-Pair програма дає можливість вступити і безкоштовно вчитися в університеті країни перебування. Крім того, можна говорити і про розширення кругозору, оскільки, проживши в країні якийсь період, Au-Pair вивчають не тільки мову, але і культуру, історію, традиції народу, національну кухню.

Чому сім'ї хочуть узяти до себе Au-Pair?


  Дуже зручно, коли в сім'ї є людина, до якої вже прив'язані діти і яка завжди може залишитися з ними, коли батькам потрібно працювати або відлучитися через якусь справу. Також сім'ї раді познайомитися з Au-Pair із іншої країни, його культурою та зацікавленнями. І крім того сім'ї, які приймають Аu-Pair, отримують податкові пільги.

Як виглядає типова сім'я, що запрошує до себе Au-Pair?


  Зазвичай, це сім'ї середнього і великого достатку, які мають 1-3 дітей. Батьки дітей найчастіше працюють неповний день. Сім'ї в основному живуть у передмістях великих міст. Як правило, в сім'ї є прибиральниця, що приходить, яка тримає в порядку будинок. Сім'ї живуть у великих дво-, триповерхових котеджах, як правило, з садом, дитячими ігровими майданчиками, іноді навіть з басейном.

Що не входить у "легку хатню роботу" для Au-Pair?


  Головне завдання Au-Pair - це нагляд за дітьми. Але також від Вас потрібно підтримувати чистоту у будинку. Найкраще, коли Au-Pair сам бачить, що потрібно зробити і не чекає підказок від сім'ї. Важку роботу Вам виконувати не потрібно. Від Au-Pair не буде потрібно, наприклад, стежити за садом, мити стіни в будинку, чистити басейн тощо.

Чи існує спеціальна віза для Au-Pair?


  Так. Це - спеціальна тимчасова віза для перебування як Au-Pair, спочатку вона зазвичай видається на три місяці, а потім продовжується до одного року. Віза Au-Pair - це не робоча, а скоріше навчальна віза.

Між сім'єю і Au-Pair підписується договір. Це контракт на роботу?


  Не зовсім так. У міжнародній угоді про діяльність Au-Pair обмовляються права і обов'язки Au-Pair і сім'ї, але не згадується про роботу як таку, тому що Au-Pair - це програма культурного обміну. І "працювати" в даному випадку означає виконувати роботу не за наймом у юридичного роботодавця, а легку роботу в даній сім'ї, де Au-Pair проживає на правах члена сім'ї. У Статуті та Правилах програми Au-Pair неодноразово підкреслюється, що Au-Pair живуть у сім'ях на правах "старшої сестри", "старшого брата".

Хто такі Au-Pair?


  Au-Pair називають у всьому світі молодих людей, які беруть участь у молодіжній програмі Au-Pair. Дослівного перекладу слово Au-Pair не має, але загальне значення можна перекласти як "помічник" або "в парі". У парі з господинею будинку Au-Pair наглядають за дітьми і виконують легкі домашні обов'язки.

Чи можуть хлопці брати участь у програмі Au-Pair?


  Так, можуть. Але потрібно зазначити, що сім'ї значно частіше запрошують до себе дівчат, тому відсоток участі хлопців у програмі Au-Pair значно нижчий і, відповідно, вимоги до них трохи вищі. Хлопців ми приймаємо тільки для участі в програмі Au-Pair у Німеччині. Заохочується наявність водійських прав і гарне знання декількох мов, позитивним моментом є наявність також педагогічного досвіду, оскільки відбір юнаків-Au-Pair йде досить "конкурсний".

Де гарантія того, що я не буду обдурена і потраплю в сім'ю як Au-Pair?


  Ще перед від'їздом кожен Au-Pair знайомиться з сім'єю за допомогою фотографій, листів, телефонних дзвінків. Потім Ви отримуєте офіційне запрошення за програмою Au-Pair від сім'ї, яке потім подаєте в Консульство. Відомство у справах іноземців у країні перебування запрошують до себе сім'ю для співбесіди, а також перевіряють житлові та решта умов життя сім'ї. Тільки після цього Вам видається відповідна віза Au-Pair для перебування саме в цій сім'ї.

Припустимо, що сім'я, в яку я поїду, порушуватиме угоду про права Au-Pair. Що робити?


  По-перше, спробувати обговорити з сім'єю проблеми, які виникли. Майже завжди для вирішення проблем досить просто обговорити спірні питання. Якщо це не допоможе, Ви завжди можете звернутися в агентство Au-Pair на території країни перебування та описати його співробітникам труднощі, які виникли. Співробітники агентства Au-Pair завжди будуть раді допомогти Вам порозумітися з сім'єю. Але якщо і це не допоможе, то Вам допоможуть поміняти сім'ю. При цьому важливо попередити агентство Au-Pair про своє рішення якомога раніше, щоб співробітники встигли підібрати Вам відповідну вакансію і вчасно виконали всі візові правила програми Au-Pair.

Чому ми рекомендуємо скористатися послугами нашого Агентства Au-Pair


  Ми працюємо тільки з агентствами Au-Pair за кордоном, що мають ліцензію та які добре себе зарекомендували у процесі співпраці. Наші співробітники у минулому працювали Au-Pair самі і можуть кваліфіковано відповісти на будь-які Ваші запитання. Наш курс семінарів освітлює всі аспекти програми Au-Pair і допомагає Вам розпочати свою участь у програмі Au-Pair повністю підготованими та проінформованими. До кожного клієнта ми підходимо індивідуально. Кожна сім'я, яка приймає, ретельно перевіряється нашими партнерами за кордоном. Ми прагнемо підібрати сім'ю згідно з побажаннями майбутнього Au-Pair. Кожен учасник програми отримує адреси інших Au-Pair, що живуть у його районі, а також інформаційний пакет про заходи, які регулярно організовує наше партнерське агентство Au-Pair.

Скільки коштуватиме віза і дорога Au-Pair?КраїнаВізаДорогаНаші послуги
Au-Pair Німеччинавіза Au-Pair 30 €65 €140 €
Au-Pair СШАвіза J1 131 $0 $400 $
Au-Pair Франціявіза Au-Pair 99 €100-120 €240 €
Au-Pair Австріявіза Au-Pair 78 €100-120 €240 €
Au-Pair Голландіявіза MVV 100 €200 €350 €
Au-Pair Фінляндіявіза Au-Pair 175 €300 €350 €
Au-Pair Швеціявіза Au-Pair 90 €300 €350 €
Au-Pair Даніявіза Au-Pair 45 €300 €350 €
Au-Pair Норвегіявіза Au-Pair 115 €300 €350 €
Work and Travel СШАвіза J1 131 $700 $від 799 $

Як розпочати участь у програмах Au-Pair і Work and Travel?


  Розпочати участь у молодіжних програмах Агентства Au-Pair за кордоном Ви можете, заповнивши реєстраційну форму.

  Поставити запитання співробітникам Агентства Au-Pair найлегше у розділі Контакт з нами або ж за допомогою e-mail info@study.com.ua.

  Телефон Агентства Au-Pair в Києві - (044) 501-12-67 (багатоканальний).

  Якщо у Вас є важливе запитання про програму Au-Pair або WORK and TRAVEL і Ви не хочете витрачати грошей на міжміський дзвінок - зателефонуйте на номер +38(067)440-04-63 і ми передзвонимо Вам.

  Тут Ви можете почитати листи наших Au-Pair із США і Німеччини.

  Також можливо поставити свої запитання на Форумі Агентства Au-Pair.

На главную Написать нам письмо В начало страницы
 Программа Au-Pair | Work and Travel | Курсы за границей | в Киеве | ВУЗы | Контакт | Форум 
Copyright © Study.UA       Created by Dmitry.zp.ua